Wpis z mikrobloga

@KEjAf: Naprodukowałeś się, naprodukowałeś się, a ja w skrócie odpowiem, że ludzie nie mieli dosyć TVPiS, bo wychwalała rządzącą partię jak za komuny selektywnie wybierając informacje, tylko dlatego, że z absolutną nienawiścią odnosiła się do każdego, kto odważył się mieć inny punkt widzenia i inny pogląd.

Pisząc o "POwskiej propagandzie" wystawiasz sam sobie laurkę człowieka, który nie jest w tym sporze bezstronny, a chyba takie chciałeś sprawiać wrażenie.
@Diakrytyczny jakby podawali fakty, to może bym się dowiedział czy wiatraki mają w ogóle jakieś wady.

I że ta homofobia w Polsce polega na formalno-prawnej dyskryminacji (coś za co odpowiedzialni są rządzący), a nie że u nas gejów się bije jak w Rosji (porównano nas do Rosji) i że to wina ludzi.
@Diakrytyczny:

Pisząc o "POwskiej propagandzie" wystawiasz sam sobie laurkę człowieka, który nie jest w tym sporze bezstronny, a chyba takie chciałeś sprawiać wrażenie.


Czyli, parafrazując, żeby być bezstronnym, nie można pisać o POwskiej propagandzie, dobrze rozumiem?

O czym jeszcze nie może pisać bezstronny obserwator? ( ͡º ͜ʖ͡º)

I tak na marginesie, co oznacza i jak miałaby być realizowana bezstronność? Ja myślę że tak w ogóle nie