Wpis z mikrobloga

@gorzki99: @Zydbozy @ItsGrN
Napiszę tu poprawkę żeby nikt się później już nie #!$%@?ł.
Stwierdzenie "nie pochodzę od małpy" jest w znacznym stopniu prawidłowe.
Ewolucja działa tak, że obecne małpy oraz homo sapiens w pewnym momencie historii miały wspólnego przodka (nie, nie da się wskazać jednego osobnika - wspólny przodek to grupa zwierząt istniejącą setki albo tysiące lat), lecz nastąpił rozłam linii genealogicznej. Z niektórymi małpami człekokształtnymi ten rozłam był stosunkowo niedawno
@xdTM: Wszystko sie zgadza. Stad "" w moim komentarzu.

Pytanie tylko jak chcesz nazwac tego wspolnego przodka malpy i homo sapiens (sam zauwazyles ze takowy byl) Czy byla to malpa?
@xdTM Poprawka do poprawki:
Stwierdzenie "Człowiek pochodzi od małpy" ma tyle samo sensu, co stwierdzenie, że "bocian pochodzi od ptaka", albo że "zaskroniec pochodzi od węża". Jak ktoś chce być bardziej elokwentny, to może też dodać, że karasie mają z rybami wspólnego przodka. Technicznie poprawne (rodzic zaskrońca był wężem, a rodzic bociana był ptakiem), ale brzmi głupio.

Równie głupio powinno brzmieć, że człowiek pochodzi od małpy, ale jakoś się utarło tak mówić.
@xdTM no tak bo on w swojej wypowiedzi był śmiertelnie poważny! ehh takie czasy że jak lenny face nie dodasz to ironia nie działa
@pieczony_szczur_z_ogniska:
Kent jedyne co obalił to swoją żonę na ziemię, kilka razy, z czego wyniknął rozwód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chłop wafluje się tytułem naukowym którego NIE MA, ma podrobione papiery, do tego siedział za oszustwa podatkowe. Na pewno posłucham mądrości schizofrenika który oszukał swoich wyznawców i na pieniądze i z tym że ma doktorat.
@gorzki99: Z tym że Hovind nie ma nawet prawdziwego doktoratu. Ukończył "Uczelnie" która nie ma zezwolenia na wydawanie doktoratów, jego papierek jest warty tyle samo co podrobione dyplomy magisterskie, kupowane z szemranych stronek. W zasadzie to taki bardziej odpowiednik liceum zaocznego, gdzie zamiast wyników nauczania, ta uczelnia przyznaje im tytuł "doktora", który nie jest nic warty. Może i nie ma doktoratu, za to siedział 10 lat za oszustwa podatkowe bo za