Wpis z mikrobloga

Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma(miała) bloga, na którym dodaje wpisy z poradami dla facetów na tinderze. Pisze, że laski lubią, jak masz „sportową sylwetkę, ale bez przesady, nie jak kulturysta”. Widać, że uprawiasz sport, ale twoje życie nie kręci się wokół cykli treningowych, diety, odżywek itd. Po czym, jako ideał takiej sylwetki, dodaje zdjęcie kolesia, który jest trenerem personalnym i którego życie kręci się wokół treningów, diety i odżywek.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz rales -  Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma(miała) blog...
źródło: comment_1672300261vhSrGSOaHgqqNGJ8mRzmlZ
  • 25
@rales: Odkładając na bok to, że autorka widać nie zdaje sobie sprawy widać z wysiłku jaki trzeba włożyć w budowanie mięśni to jej chyba po prostu chodzi o to, że dla niej jakieś duże mięśnie jak u np. Pudziana nie są atrakcyjne a woli po prostu facetów z kaloryferem, niskim poziomem tkanki tłuszczowej (ale nie bez przesady). I to by było dość logiczne.
@oddalenie: co "wykopowa logika"? Idiotka napisała że facet nie moze być przesadnelie umięśniony i jego życie nie może się kręcic wokół supli, siłowni i treningow, po czym jako IDEAŁ wkleja coś co zaprzecza jej wcześniejszym słowom czyli trenera personalnego na sterydach) xd

Już widzisz?