Wpis z mikrobloga

Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma(miała) bloga, na którym dodaje wpisy z poradami dla facetów na tinderze. Pisze, że laski lubią, jak masz „sportową sylwetkę, ale bez przesady, nie jak kulturysta”. Widać, że uprawiasz sport, ale twoje życie nie kręci się wokół cykli treningowych, diety, odżywek itd. Po czym, jako ideał takiej sylwetki, dodaje zdjęcie kolesia, który jest trenerem personalnym i którego życie kręci się wokół treningów, diety i odżywek.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

rales -  Wrzucałem rok temu, ale myślę, że warto przypomnieć

Typiarka ma(miała) blog...

źródło: comment_1672300261vhSrGSOaHgqqNGJ8mRzmlZ

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@rales: laski lubią robić fikolki, jedna narzekała na to ze nie nosze koszulek bez napisów tylko z, po czym mnie wita w koszulce z dziura ( ͡º ͜ʖ͡º) a na dzień chłopaka kupiła mi ... nie nie koszulki xD
  • Odpowiedz
@rales: Pisanie mizgonistycznych komentarzy na wykopie, wchodzenie po schodach zamiast windy, i odpuszczenie McDonalda raz w miesiącu i taka sylwetka jest twoja
  • Odpowiedz
  • 53
@Nanari Przede wszystkim kobiety zupełnie nie zdają sobie sprawy z tym jak budowanie sylwetki jest ciężkie i ta przesadna sportowa sylwetka to już jest mocny sterydziarz trojbojarz że sporym body fatem a te idealne trochę wysportowane są zazwyczaj w okolicach maksa genetycznego mocno wyciete bądź nawet nieosiągalne dla wielu bez wspomagania.
  • Odpowiedz
@rales: najlepiej lekko zarysowane mięśnie. Przecież żeby mieć taką sylwetkę jak ten chłop to trzeba kilka dobrych lat solidnie cwiczyc
  • Odpowiedz
@Herubin nie uogólniaj xD może jakieś tępe dzidy nie wiedzą, ale jak ktoś ma choć odrobine oleju w głowie, to wie, że wyrobienie sylwetki ze zdjęcia to masa wyrzeczeń, pierdyliard godzin ćwiczeń, odżywki i kij wie co jeszcze xD
@rales co za tępy szon to pisze xDDDD
  • Odpowiedz
a te idealne trochę wysportowane są zazwyczaj w okolicach maksa genetycznego mocno wyciete bądź nawet nieosiągalne dla wielu bez wspomagania.


@Herubin: te idealne to są na pompie i przy idealnym świetle. Głupie baby nigdy nie miały partnera z formą i myślą, że chłop ma 6-pack 24/7
  • Odpowiedz