Wpis z mikrobloga

Hej majsterkujące mircy. Szukam #nakretki M5. Problem w tym że standardowe M5 dostępne w marketach jest pod klucz 8, a ja mam ustrojstwo takie jak na załączonym obrazku. Kiedy nakrętka lekko się schowa w tym czarnym okręgu to już nie mam za bardzo jak jej dokręcić albo jej potem wykręcić. Szukałem nakrętek m5 z mniejszą średnicą zew ale znalazłem tylko do klucza 7, a obawiam się że dalej może być za mało miejsca abym mógł to komfortowo obsługiwać.
Macie może jakieś pomysły jak to zrobić? Dobrze by było żeby ta nakrętka nie luzowała się pod wpływem drgań.
A może są jakieś takie cienkie klucze które by w to wlazły?
#srubkiboners #majsterkowanie #majsterkujzwykopem
A jeśli coś pokręciłem to w takim razie #niewiemjaktootagowac inaczej
Pshybysz - Hej majsterkujące mircy. Szukam #nakretki M5. Problem w tym że standardowe...

źródło: 20231229_105717

Pobierz
  • 8
  • 1
@dofniel: @aarahon @Karbon315 @Smarek37 Przyszedł loctite blue (wcześniej miałem ale z leroya czerwony wolałem nie ryzykować :) ) przyszły też nakrętki łącznikowe. Są trochę za długie bo najkrótsze znalazłem 15mm i myślę czy by nie obciąć nadmiaru jakąś piłką do metalu ale się z tym nie spieszy. Na razie pomalowałem je czarnym lakierem do paznokci i jest zajebioza. Dzięki wszystkim za podpowiedzi :)