Wpis z mikrobloga

Jedna z lepszych i najbardziej rzeczowych krytyk macosa. Warto obejrzeć jak ktoś jest zainteresowany migracją ponieważ słusznie pokazuje różnice między Windowsem jak i same niedoskonałości. Na przykład jeśli ktoś lubi operować na wielu oknach naraz to samo zarządzenie oknami jest najgorsze z wszystkich dostępnych systemów operacyjnych. Na szczęście mac jest unixem a to oznacza dość duże możliwości dostosowania systemu pod siebie jednak co hackiem jest to hackiem pozostanie.

Mi osobiście zajęło z 2-3 miesiące by przyzwyczaić się do maca po przesiadce z windowsa. Teraz to mój ulubiony system operacyjny jednak jest on zwyczajnie nie dla każdego.

#macos #apple #technologia
janciopan - Jedna z lepszych i najbardziej rzeczowych krytyk macosa. Warto obejrzeć j...
  • 1
@janciopan: obejrzałem całe, w sumie ma rację w tym co mówi, tylko różne osoby mają różne sposoby używania komputera i nie dla każdego przesiadającego się z Windows wiele z tych rzeczy będzie problemem. Już na samym początku wspomniał, że stuknięcie w gładzik nie jest domyślnie włączone i to prawda, ale ustawiona domyślnie jest szybsza i moim zdaniem wygodniejsza metoda, czyli force touch. Z drugiej strony co całe życie skakałem po różnych