Wpis z mikrobloga

@szalony_kefir: ja bym sobie załatwił przyłączę budowlane, przecież takie coś robią w tydzień i użyłbym normalne halogeny jeśli chciałbym mieć idealnie równe ściany.

Jakby co to ja mam u sobie tynki gipsowo wapienne, które tylko lekko wyrównałem, bo stwierdziłem, że skoro po tych ścianach nie jeżdzę na łyżwach i nie przeglądam się w nich to nie musza być idealnie gładkie.
  • Odpowiedz
ja bym sobie załatwił przyłączę budowlane, przecież takie coś robią w tydzień i użyłbym normalne halogeny jeśli chciałbym mieć idealnie równe ściany.


@zenon_z_chorzowa1: a co to ma wspólnego jedno z drugim?

tynki gipsowo wapienne


@zenon_z_chorzowa1: że co?

@szalony_kefir a czas pracy gdzieś podali? Bo może się okazać, że popracujesz na aku 30 min i będzie po wszystkim
  • Odpowiedz
@szalony_kefir: mam takiego einhela i mimo, że to gównomarka typu ten parksid, to akurat go polecam. Napiernicza jek normalny halopak sieciowy, akumulator spokojnie starcza na cały dzień pracy i ma 3 stopniową regulację jasności. Mój najlepszy zakup za połowę ceny na jakiejś wyprzedaży. 170 zł dałem.
Smarek37 - @szalony_kefir: mam takiego einhela i mimo, że to gównomarka typu ten park...

źródło: IMG_20231229_111402

Pobierz
  • Odpowiedz
@szalony_kefir: ten co wrzuciłeś to jest potwór, zjada akumulatory jak zły, grzeje się ale świeci mocą tysiąca słońc. Oglądałem ostatnio review to zmierzona światłość była większa nawet niż podawali.
Ja mam tego mniejszego https://www.lidl.pl/p/parkside-akumulatorowy-reflektor-led-20-v-12-v-bez-akumulatora-i-ladowarki/p100359662 i wystarcza w zupełności do budowania domu w nocy, jak jeszcze sobie założę malutką czołówkę to bym wcale nie zwracał uwagi na porę dnia.
  • Odpowiedz