Wpis z mikrobloga

zatrzymałam się dawno temu na etapie nike free run 3 (ach, te neonowe kolory <3), które były dla mnie idealne przez swoją szerokość. scrolluje sobie teraz wyprz, i od tego czasu pojawiła się masa marek, pół insta w jakichś hokach, i modeli. na które buty mam spojrzeć, jeśli mam szeroką stopę? wersja poglądowa na zdjęciu (chociaż to jakaś podróba xd) XD a no i tak do 350 maks, im taniej tym lepiej wiadomka, nawet casualowcem siebie nie nazwę

#bieganie #butydobiegania #buty
lunaria - zatrzymałam się dawno temu na etapie nike free run 3 (ach, te neonowe kolor...

źródło: nike-512098601-free_run_3_gs-5

Pobierz
  • 5
@lunaria: altra robi buty na szeroka stope, ale one maja zero drop, co nie kazdemu pasuje.

Nie wiem jaki masz rozmiar, ale moze zastanow sie nad kupowaniem meskich wersji One zazwyczaj sa po prostu troche szersze od damskich, a poza tym zero roznicy, tylko musisz patrzec na dlugosc wkladki w cm, a nie typowa rozmiarowke.

No i sugeruje korzystac z zalando-lounge, to aktualnie chyba najlepsze zrodlo tanich butow do popier... naczy
  • 0
@PurpleHaze: oooo, oki, sprawdzę, połowe ciuchów mam męskich, więc co mi tam buty jeszcze XD i dziękuję za tipa z ZL, jakoś bym nie sprawdziła tam myśląc, że jak rzucą kolekcje to i tak będzie drożej niż gdzieś indziej. dzięki!
No i sugeruje korzystac z zalando-lounge, to aktualnie chyba najlepsze zrodlo tanich butow do popier... naczy ten no, do biegania.


@PurpleHaze: jeśli ktoś ma niewymiarową nogę albo refleks ( ͡° ͜ʖ ͡°)