Wpis z mikrobloga

ten kto żył za jego czasów i wchodził na rynek pracy ten się w cyrku nie śmieje.

Dała mu się tylko młodzież zmanipulować. Ale powolutku. I oni przejrzą na oczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Qql3l3: tego się obawiam. Że przez cymbałów znowu wrócimy do czasów gdzie trzeba było pracować za 5 zł za godzinę z pocałowaniem ręki. Kraj Tuska to nie jest kraj dla pracownika.
@Quzin: i @Qql3l3 czy wy znacie takie pojęcia jak koniunktura gospodarcza?
Albo coś jak dyscyplina budżetowa?

Nie jestem za popisem, ale no.. Wszystko ma jakieś granice.
W skrócie: to PO pomogło jakoś w zbudowaniu dobrobytu lat 2013-2022/23 (i w sumie trwającego nadal).

Trzymanie wydatków budżetowych w ryzach (brak rozdawnictwa w 2007-15), duże inwestycje w infrastrukturę i przede wszystkim: nieprzeszkadzanie przedsiębiorcom w pracy. Bo to my Polacy sobie zbudowaliśmy tą ostatnią dekadę
@Qql3l3 jak oni rządzili to w 2008 był największy kryzys bankowy w historii rynków, a w 2013 największy do tej pory kryzys finansowy w UE. Pamiętasz o tym prawda?
Ile na tym straciłeś? A nie było roboty ok.

Teraz korona za pisowców. Ile straciliśmy? 50% oszczędności bo zasypali to kasa z banku centralnego. Super. Idealne rozwiązanie jak nic nie masz.
@Quzin

porównujesz 2003 rok jak jeszcze nie byliśmy w UE - ten rynek był dla naszej gospodarki zamknięty, a 2mln zdolnych do pracy nie wyjechało z Polski na zachód no i UE nie wpompowała w nas mld euro..

Chyba trochę w innej pozycji jednak byliśmy w 2015 niż w 2003. No ale tak. Wina balcerowicza i liberałów. XD

Zastanów się trochę.

W 1992 też było wielkie bezrobocie, czyja to wina, że PRL
@PlatynowyBazant: Nagranie ze stycznia br, na spotkaniu w Siedlcach

Teraz czekamy aż spełni swoje słowa:

Mogę to powtórzyć, dziś benzyna byłaby po 5,19 zł. I mogę to powiedzieć z całą odpowiedzialnością. Dzisiaj, gdybym był premierem to rachunki za prąd i za gaz mogłyby wynosić połowę tego co wynoszą teraz


( ͡° ͜ʖ ͡°)