Wpis z mikrobloga

#zaorski #zlota44 #nieruchomosci #psychologia
Oglądam sobie ten gówno-wywiad i bardzo doceniam pewną metodę manipulacji psychologicznej na jaką, moim zdaniem, prawdopodobnie umówili się prowadzący oraz gość, mianowicie całe te przedsięwzięcie obracają w formę żartu, co dodatkowo podkreślają wymuszonym i sztucznym śmiechem. Nikt poważny, o zdrowych zmysłach i szanujący swój czas oraz pieniądze by nie wszedł w ten wątpliwej prawnie interes, NATOMIAST jeżeli wykreuje się z tego przedsięwzięcia rodzaj żartu no to zawsze ktoś się znajdzie, kto DLA BEKI wejdzie w ten dziwny interes. Takie bananowe dzieci, ni to mądre, ni to głupie, ale z całą pewnością szukające taniego poklasku, kupią DLA BEKI udział, no bo TO TAKI ŻART JEST. Ale Pan Cwany Lis aka Kombinator Rafał Z. już nie dla beki pieniążki chętnie przytuli i umyje swoje rączki od całej reszty.
Psychologiczny majstersztyk, chociaż z drugiej strony głupich to zawsze łatwo omamić xD
BOŻE jak ja Ci dziękuję, że mam swój rozum i łeb na karku!!!
zloty_wkret - #zaorski #zlota44 #nieruchomosci #psychologia
Oglądam sobie ten gówno-w...

źródło: 8appu6

Pobierz
  • 5
Oglądam sobie ten gówno-wywiad i bardzo doceniam pewną metodę manipulacji psychologicznej na jaką, moim zdaniem, prawdopodobnie umówili się prowadzący oraz gość


@zloty_wkret: przeciez te wszystkie pseudo-kolczowe/biznesowe kanaly leca na to samo kopyto. Wraz z tymi od krypto z ich zamaskowanym przywodca
O, i ten od kawalerek w lodzi i wilkow tez xD
@yhbgrobdoivbvwamsv:
ja to doskonale czuję, bo na cwaniaków mam wyczulony nos, ale po prostu sobie to głośnio obśmiewam.
a co do reszty tego szemranego towarzystwa: bawi mnie, że tych pseudo-biznesowych kanałów na yt są dziesiątki i na każdym kanale te same osoby się pojawiają, bo nikt poważny nie chce brać udziału w ich kole wzajemnej adoracji. Ale żeby nie być tylko krytycznym, to ten od kawalerek w Łodzi na początku swojej
to ten od kawalerek w Łodzi na początku swojej aktywności fajnie wszystko pokazywał i opowiadał, tak prawdziwie, od podszewki i szczerze


@zloty_wkret: tak po prawdzie to jeden z powodow czemu ciagle niektorych z tych kanalow slucham - bo pomiedzy masa autopromocji i manipulacji maja ludzi z roznych branz ktorzy mowia, wydaje mi sie ze szczerze, o specyfice swojego kawalka biznesu.
Ale to tez jedna ze znanych metod manipulacji, mieszac fakty czy
@zloty_wkret: BOŻE jak ja Ci dziękuję, że mam swój rozum i łeb na karku!

No nie trzeba mieć wielkiego rozumu żeby się trzymać z daleka od tego farmazoniarza ale z drugiej strony daje zawsze fajnie zarobić jak np swego czasu gryń wystarczy szybko wejść przed ludem.