Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, że sklep #morele sprzedaje towar, którego nie ma na stanie? Zamówienie złożone w święta, dostawa miała być na jutro, dopłaciłem specjalnie do przesyłki ekspresowej i jedna z zamówionych rzeczy dalej ma status "W realizacji" i paczka jeszcze nie wysłana. Co ciekawe produkt ten jest dalej dostępny na stronie w ilości kilka sztuk. Na stronie jakiś upośledzony bot, który odpowiada że paczka nie dojdzie do mnie w tym tygodniu, tylko dnia 29.12 XD, na infolinii dwa razy (rano i popołudniu) powiedziano mi, że dostaną produkt dzisiaj na magazyn i jutro będzie u mnie. Ciekawe jak to zrobią, bo zamówienie dalej "W realizacji".
#gorzkiezale #pcmasterrace #morelenet
  • 12
  • Odpowiedz
Czy to normalne


@ag3nt: normalne nie, ale typowe dla m.in. tego sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi klienci często mówią, że tam jest komputer 2, czy 3 stówki tańszy i niby szybciej dostawa, po czym tam idą, zamawiają i okazuje się, że po 2 tyg nadal nie ma, nie mówiąc już o innych aspektach jak jakość, ustawienia, instalacje itp :-P
  • Odpowiedz
@ag3nt: prawdopodobnie z tego wynika niższa cena, bo masa sprzętów jest wysyłana nie bezpośrednio od morele tylko jakichś magazynów, które pewnie często mają burdel i okazuje się, że jednak trzeba sprowadzić albo mają inny priorytet i wolą zrealizować w tym samym czasie kilka bardziej opłacalnych zamówień. Ale te dwie stówy ważniejsze niż spokój, bo skoro piszesz na wykopie to nie dało się ominąć marudzenia na ten sklep. ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@majk3l: @Eshirael Dzięki za info, w takim razie będę unikał. Ostatni raz tam zamawiałem coś kilka lat temu i wtedy problemów jeśli dobrze pamiętam nie było. Tym razem zamawiałem podzespoły dla dzieciaka z rodziny i budżet był ograniczony. Co ciekawe na początku miałem wszystko w x-komie już wybrane oprócz karty graficznej (media-expert), ale kazali mi jeszcze posprawdzać czy gdzieś nie ma taniej no i 3 rzeczy były tańsze w
  • Odpowiedz
czy 3 stówki tańszy i niby szybciej dostawa, po czym tam idą, zamawiają i okazuje się, że po 2 tyg nadal nie ma


@majk3l: kupuje tam od x lat i nigdy się nie zawiodłem. Reklamację również przerabiałem. To, że jest cena nie znaczy, że produkt jest dostępny. Jest jasno napisane kiedy produkt będzie dostępny. Może byc w trakcie dostawy. I np pisze dostępny za 11 dni, srode, 14 itd. Dsm
  • Odpowiedz
@ag3nt: zawsze patrzyłem jedynie na datę dostawy i nie sugerowałem się resztą. Daj jutro znać. Ja dziś dostałem funko popy z geekup, a teraz czekam na lego z amazon. Wiecznie coś zmawiam zewsząd, wiec przerobiłem już każdy sklep kilka razy ;p
  • Odpowiedz
  • 0
@majk3l: @Shirde-_- Aktualizacja: Dzisiaj rano dowiedziałem się, że paczka dzisiaj nie przyjdzie, mimo wczorajszych zapewnień. Zostałem poinformowany, że produkt na pewno dzisiaj już do nich przyjedzie i zostanie dzisiaj wysłany i będzie u mnie we wtorek. Później dostałem maila ze zmianą planowanej daty dostawy na wtorek. No i kiedy myślałem, że wszystko załatwione to się zaczęło.

Po 15 sprawdziłem status zamówienia i dalej był oznaczony jako w "w realizacji",
  • Odpowiedz
. Udało mi się dodzwonić kolejny raz i tym razem od pani dowiedziałem się, no że pomyłki się zdarzają, sprzedawanie towaru którego nie ma się na magazynie to normalna sprawa


@ag3nt: Patologia straszna. Pierwszę słyszę. Mogłeś wysłać zapytanie od opiekuna zgoszenia z prośba o rabat lub anulujesz zamówienie. Zawsze to coś. I tka będziesz teraz czekać, tylko w innym sklepie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shirde-_-: Rabat mnie nie urządzał, bo miałem już większość podzespołów u siebie i chciałem poskładać komputer przed upływem 14 dni na zwrot, żeby sprawdzić czy wszystko działa, a oni tego towaru nie mają i nie wiedzą kiedy go dostaną.

I tka będziesz teraz czekać, tylko w innym sklepie.


@Shirde-_-: I tutaj wjechał pan x-kom cały na biało i zamówienie złożone w piątek wieczorem mogłem odebrać wczoraj w salonie
  • Odpowiedz