Wpis z mikrobloga

@kmiclowsky:

ty też cytując ze zdjęciem ukradłeś i rozpowszechniasz jego pracę. Cytat nie zwalnia cię z odpowiedzialności


Czyli, że wziąłem pracę Wielińskiego, dodałem swój opis i umieściłem nie podając autora?

Pereira, to twoje konto na wykopie?


Czekaj, ty mnie bierzesz za Pereirę? Serio? Możesz wyjaśnić jakimi to pokrętnymi ścieżkami podąża twój umysł. że doszedł do tego wniosku?
  • Odpowiedz
@janekplaskacz i co, myślisz że jak ukradniesz komuś prace ale powiesz komu ukradłeś to jest ok? Właśnie dlatego porównałem cię do pereiry. Ukradłeś jak on komuś pracę, jak on lansujesz się cudzą pracą, i jak on używasz jej do atakowanie kogoś. Ja wiem że €&@„) pereire, ale twoja hipokryzja przebiła sufit na 3 piętrach
  • Odpowiedz
Czyli, że wziąłem pracę Wielińskiego, dodałem swój opis i umieściłem nie podając autora?


@janekplaskacz: gdzie? Tu się przyznajesz do kradzieży zaznaczając komu ukradłeś. Może nie widzę że napisałeś o tym jak autor grafiki udzielił ci zgody na jej publikowanie? Może nie jesteś najostrzejszym ołówkiem w piórniku, ale poczytaj jak działa prawo autorskie. Mam na myśli prawo autorksie, nie prawo ulicy używane do memów
  • Odpowiedz
@janekplaskacz no przerasta bo to co zrobiłeś w każdy sposób łamie prawa autorskie jeśli nie masz zgody autora na posługiwanie się jego dziełem.

Pewnie myślisz że jeśli wkleiłeś cudzy post zawierający cudzą prace to go nie złamałeś tylko ten ktoś. To tak jakbyś publikował screenshoty z for pedofilskich i twierdził że nie publikujesz pedo tylko cytujesz innych.

Jak wspomniałem - nie jesteś najostrzejszym ołówkiem w piórniku. Działa u ciebie prawo chłopskiego rozumku
  • Odpowiedz