Wpis z mikrobloga

Z danych udostępnionych przez likwidatora TVP wynika, że od kwietnia do dziś:
- Michał Adamczyk zarabiał miesięcznie średnio 187 tys.
- Marcin Tulicki zarabiał miesięcznie średnio 89 tys.
- Samuel Pereira zarabiał miesięcznie średnio 55 tys.

Tyle o wolnych mediach pisu. Okazuje się, że za tą gadką o kościele, patriotyzmie i ojczyźnie, krył się zwykły skok na kasę. Jak czuje się normalny Polak słyszący o takich zarobkach pracowników aparatu propagandy? Mam nadzieję, że ci bandyci skończą przynajmniej przed komisją śledczą. Gnoje

#bekazpisu #tvpis
  • 30
@uziel: Trzeba być idiotą żeby myśleć że pisowcy robią to wszystko bo takie mają poglądy. Oprócz fanatyków pokoju Pawłowicz których jest max kilka procent reszta jak Mejza czy Kleczek robią to dla forsy. I nie chodzi tu o tysiące a o miliony. Za milion złotych wiele osób byłoby skłonnych zamordować a co dopiero kłamać i jątrzyć
@kfiatek_na_parapecie: i tak jest. Już na swoim fb widziałem wypociny pisowca, który tłumaczył, że każda władza miała tak samo. Ja jednak sądzę, że oni byli już przekroczyli wszelkie "normy" w porównaniu do wszystkich poprzednich rządów
myślę, że teraz tvp jest nie do obrony dla pisiorów, nie ma polaka, którego to nie obuży, może poza najbardziej oczadziałymi wyznawcami


@Idaho59: Poważnie tak myślisz?
Przecież PISiorów to nie obejdzie.

"Nalezało im się za tworzenie telewizji dla Polaków, za PO więcej kradli, itp itd'

Która to już afera która miała skończyć poparcie pisu bo nie nadążam?