Wpis z mikrobloga

Z danych udostępnionych przez likwidatora TVP wynika, że od kwietnia do dziś:
- Michał Adamczyk zarabiał miesięcznie średnio 187 tys.
- Marcin Tulicki zarabiał miesięcznie średnio 89 tys.
- Samuel Pereira zarabiał miesięcznie średnio 55 tys.

Tyle o wolnych mediach pisu. Okazuje się, że za tą gadką o kościele, patriotyzmie i ojczyźnie, krył się zwykły skok na kasę. Jak czuje się normalny Polak słyszący o takich zarobkach pracowników aparatu propagandy? Mam nadzieję, że ci bandyci skończą przynajmniej przed komisją śledczą. Gnoje

#bekazpisu #tvpis
  • 30
@eltanol3000: @kfiatek_na_parapecie: a właśnie nie. Mam paru zagorzałych pisowców sąsiadów i dostali niezłego bólu dupy jak się dowiedzieli ile oni zarabiali.
Kwoty 50-100 tysięcy są oni w stanie wyobrazić. Wałki na miliony/miliardy to za dużo, ale już 100 tysięcy to kwota wyobrażalna. Widzą jaka to wielokrotność ich pensji. Znają +/- ceny różnych samochodów, więc też mają jakiś łatwy poziom odniesienia, bo to ten sam rząd wielkości. Widzą chociażby to, że
Jak czuje się normalny Polak słyszący o takich zarobkach pracowników aparatu propagandy?

myślę, że teraz tvp jest nie do obrony dla pisiorów, nie ma polaka


@Idaho59: @uziel: chyba nie czujecie hipokryzji niektórych. Typowy pisiorek powie Ci, że redakturom tvpis się należą dobre pieniądze za wytykanie złodziejstwa i oszustw Tuska xD Jednocześnie, jakby sąsiad takiego pisiorka miał firmę i uczciwie zarabiał 50-100k, to plułby na niego, bo to złodziej vatowiec i