Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie to, że w internecie ogólnie krytykowane jest patologiczne zachowanie zawodników freak fightów, a krytyka takiej lexy czy moniki kociołek, że z widownią do lat 10 przychodzą łasę po hajs ze świata freak fightów jest znikoma.
Jakby nie patrzeć to patologia wybiła freaki i to wytwory pokroju lexy dołączyły potem do tego, a nie odwrotnie.
Najpierw dzieci spamowały na każdej konferencji GDZIE LEXY mimo, że często nawet nie brała udziału albo była to inna federacja niż ta w której ona jest, a teraz pokazała labrygę na paru filmikach, a te dzieciaki spamią na różnych portalach "murem za labrygą", przecież ja już to widzę jak załęcki trafia do lexy na odcinek i te dzieci piszą murem za denisem, ch.. w dupe policji, ch.. cie to obchodzi ale pytac sie mozesz XD

#famemma #cloutmma #primemma
BiednyJohny - Rozwala mnie to, że w internecie ogólnie krytykowane jest patologiczne ...

źródło: dzieciinternetu

Pobierz
  • 2
@BiednyJohny: Rozwala mnie to, że w internecie osoby za którymi nie przepada wykop są krytykowane nawet za to że pryszcza źle wycisnęły i przypisywana jest temu wielka szkodliwość społeczna a taka #!$%@? jak stary muran jest tu uwielbiany xd a od moniczki kociolek to Ty się #!$%@? dobra?