Wpis z mikrobloga

#tvpis ależ Tusk rozgrywa TVP, teraz rozejdzie się ile zarabiali funkcjonariusze i #!$%@? to nawet ich elektorat, nic tak nie #!$%@? ludzi jak zarabianie setek tysięcy miesięcznie
  • 16
  • Odpowiedz
@banan0: niestety ale dużo to nie zmieni. To są ludzie typu "synek dlaczego się nie wybudujesz tak jak wujek Bogdan w 95?" .
Dla nich nie ma różnicy między 50 a 500 tys. oni nie ograniaja wartości pieniędzy.
  • Odpowiedz
@banan0: no nie wiem, pamiętam jak widziałem na grupce typu "kocham pis" jak ktoś wrzucił właśnie zarobki Holeckiej czy Adamczyka, to argumentami sekty pisowskiej były teksty w stylu "należy im się" "a ile Lis zarabiał, co?!" "za dobrą pracę sie należy'

edit: znalazłem pierwszego na twitterze xD
Logan00 - @banan0: no nie wiem, pamiętam jak widziałem na grupce typu "kocham pis" ja...

źródło: logo

Pobierz
  • Odpowiedz
@banan0: nie #!$%@?. Nie masz chyba do czynienia z twardym elektoratem. Gdyby okazało się, że kaczaffi jest gejem to i tak by to nic nie dało xd w ich rozumieniu mogliby zarabiać 1mln miesięcznie, "należało się", "a ile ma zarabiać prezenter?", "w tefalenie to myślisz że ile zarabiają?"
  • Odpowiedz
@Logan00: Lisy się tłumaczyły, że to nie jest ich wynagrodzenie tylko koszt całego programu Tomasz Lis na Żywo razem z opłaceniem całej ekipy telewizyjnej
  • Odpowiedz
@Logan00: też tak uważam. Parę lat temu (okolice wyborów prezydenckich) zapisałem się jednej z fejsbukowych grup wielbiących PiS. To co się tam działo to jeden wielki SYF. Z jednej strony świetny materiał do badań socjologicznych, ale też i mnóstwo gróźb karalnych wobec polityków opozycji. Zbiegło sie to z odejściem Gowina z rządu i ilość jadu jaką na niego wylano była ogromna.
Także ten pisowski beton przyjmie wszystko, dosłownie wszystko. Będą się
  • Odpowiedz