Wpis z mikrobloga

W sądzie ziom mówi że brakuje dokumentu aby wpisać bank do hipoteki, nazywając dokument „oświadczenie o utworzeniu hipoteki”, a bank nie wie o jaki dokument chodzi xd

Dobrze że zniesiona została już wyższa rata obowiązująca przed wpisaniem hipoteki, bo będę się pewnie jeszcze miesiąc bujał z tymi #!$%@? urzędasami xd

#kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie #pekao
  • 9
@DeoLawson: byłem dosłownie ze wszystkim co mi dali XD ziomek wziął oświadczenie o udzieleniu kredytu przez bank, umowę kredytową, i wspomniał o tym 3 dokumencie właśnie iż go brakuje
@Zoriuszka: Szkoda, że nie wynotowałeś jakie dokumenty mu dałeś :P Możliwe, że w banku nie dali ci któregoś druku. Jeśli dałeś oświadczenie o udzieleniu kredytu, to Wg mnie brakuje dokumentu w którym oświadczasz że ustanawiasz hipotekę, albo oświadczenia banku potwierdzającego ustanowienie hipoteki. Zadzwoń do pachoła z Pekao niech Ci jeszcze raz wyda oba te druki.
@Zoriuszka: A daj spokój z tym bankiem, ja też z przymusu mam u nich kredyt, nic nie działa, przy podpisywaniu umów to ja musiałem pilnować pracowników, dobrze tylko że umowa jest tak #!$%@? napisana, że wypłaciłem wszystkie transze od razu i już spłacam pełne raty kapitałowo, odsetkowe mimo, że do zakończenia budowy jeszcze ponad pół roku xD Także skorzystałem na ich niekompetencji. A związałem się z nimi na 10 lat (
@Zoriuszka chodzi o akt notarialny, w którym obciążasz nieruchomość hipoteką. Bo przecież byłeś u notariusza, prawda? W ogóle co za pomysł, żeby samemu wniosek do sądu składać, to chyba dwie stówy u notariusza kosztuje.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.