Wpis z mikrobloga

@slythepanda: Orginalny plate + 2x1 plate + cienka przezroczysta taśma dwustronna.

O dziwo taśma daje radę bez problemu i nic się jak na razie nie odczepia. Dzięki temu żaden klocek nie ucierpiał w tym procesie, i jest to proces łatwo odwracalny.

Jedyna rzecz to teraz bym użył klocków 4x2. Ale wtedy takich nie miałem.

Najtrudniejsze w tym wszystkim było naklejenie tego równo.
Lukasq - @slythepanda: Orginalny plate + 2x1 plate + cienka przezroczysta taśma dwust...

źródło: 1000009217

Pobierz
@slythepanda: używam gablotek na biżuterię szklanych z lustrzanym tyłek z Action ale od pewnego czasu ich nie widuje już tam a przyznam się okoliczne actiony w promieniu parudziesięciu kilometrów ograbiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tego co mieli - a mieli po dwa czy tam trzy takie na sklep zwykle tylko.

Nie mam przygotowanego sensownego podświetlonego ani ładnego miejsca na nie więc nie pokaże ich w ładnej
FightingCookie - @slythepanda: używam gablotek na biżuterię szklanych z lustrzanym ty...

źródło: rn_image_picker_lib_temp_ed3da5c1-64e6-4482-9035-87703db7fe6a

Pobierz
@slythepanda: Jak koledzy wyżej wspomnieli ramki z Ikei. Ja przyklejam tile'a 2x1 na kropelkę i do niego wczepiam sobie klocki pod podstawę dla minifiga. Fajne rozwiązanie bo dość uniwersalne. Jedyny minus to trzeba sobie wydrukować jakiś szablon żeby przykleić jako tło i wiedzieć gdzie przykleić, ale mam już kilka takich szablonów więc nie jest to trudne. Maksymalnie do takiej ramki do tej pory upchałem 18 figów z serii "100 disney" jednak