Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi kilka rzeczy, bo nie mogę przez to usnąć. Gliński przecież przewidział plan Sienkiewicza i na szybko złożył wniosek o zmiany statutu TVP na wypadek postawienia w stan likwidacji. Jak się okazało wypełnił źle ten wniosek (XDDd) więc sąd to odrzucił, ale jeszcze za czasów 2 tygodniowego rządu złożył wniosek ponownie. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji co się z tym dalej stalo. Dobra, nawet jeśli Glińskiemu nie udało się zabetonować TVP (jak wszystko przez to, że złożył zły formularz to beka XDd) to dlaczego Sienkiewicz od początku nie wprowadził planu z likwidacją zamiast odwalać te wszystkie cyrki? No nie mówcie mi, że to jakieś szachy 6D i przewidział wymuszenie na Dudzie wetowania ustawy by mieć pretekst do postawienia w stan likwidacji xd

W ogóle jak PiS przez 8 lat rządów nie mógł tego przewidzieć? Przecież mieli wszystko by zabetonować tvp, nie wiem sprawić by minister kultury nie miał 100% udziałów? Albo nawet zmienić ten statut wcześniej na wypadek postawienia w stan likwidacji. Partia miernot

#bekazpisu #tvpis #polityka
  • 6
@eleganckichlopak: @rafalmmx:

Teraz zmiany w statutach musi zarejestrować Krajowy Rejestr Sądowy. - 29 listopada br. wpłynął do nas wniosek, ale został zwrócony 7 grudnia br. Jednocześnie 8 grudnia został złożony nowy wniosek - informuje biuro obsługi KRS w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Juliusz Braun wskazuje nam jeszcze na jeden aspekt tej sprawy - czas. Według zapowiedzi nowej koalicji powołanie rządu Donalda Tuska może nastąpić już 11-12 grudnia. - Nie spodziewam
@eleganckichlopak

W ogóle jak PiS przez 8 lat rządów nie mógł tego przewidzieć?


Człowieku, jak oni jeszcze miesiąc po przegranych wyborach nie mogli w to uwierzyć. W całej swojej bucie do głowy im nie przyszło, że mogą #!$%@?ć te wybory. A później już był pożar w burdelu, dwa miesiące w prezencie od Dudy, trzeba było niszczyć dokumenty i wydawać hajs, kto tam myślał o TVP, jak tu o życie szło xD
W ogóle jak PiS przez 8 lat rządów nie mógł tego przewidzieć?


@eleganckichlopak: przede wszystkim nie przewidzieli, że przerżną wybory. Zakładali, że mają wszystkie narzędzia, żeby wygrać.
Tylko tyle i aż tyle. za kolejne 4 lata z PL nie było by co zbierać.