Wpis z mikrobloga

Nienawidzę pisu i tak w ogóle bardzo interesuję się polityką ale uważam, że te 2 tygodnie w wykonaniu pisu wyglądają na totalne pogubienie się. Wygląda to trochę tak jak pierwszy dzień rządów Tuska - pis odstawia szopkę z expose Morawieckiego i "pytaniami" do Morawieckiego i Tuska, potem idiotyczna próba zrzucenia winy za Brauna na Hołownię, ogólnie cały dzień wygłupów, a tu Tusk trzema zdaniami prowokuje ich guru do totalnej kompromitacji chwilę po tym jak "spontanicznie" cały sejm odśpiewał hymn.

Z telewizją to samo, zamiast bronić się w telewizjach poprzez udział w programach i podkreślanie, że sąd powinien to odrzucić (a mieli podstawy tak mówić) to oni wolą zachowywać się jak małpy w zoo i bronić kibla w budynku TVP czym tylko udowadniają, że publiczna była upartyjniona. Do tego Duda zrobił co zrobił (też pewnie na polecenie) i jaki mamy efekt? Koalicja wycofuje się na bezpieczniejsze rozwiązanie, a pis ośmiesza swojego prezydenta i wychodzi na głupców. Mogła to być wtopa PO, a skończyło się sytuacją z mema.

A zaraz przecież ruszają na dobre komisje śledcze - na których wydaje mi się, że Tusk już coś przygotować, ewidentnie coś dzisiaj zapowiedział dobrego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sejm #polityka #bekazpisu
paqo - Nienawidzę pisu i tak w ogóle bardzo interesuję się polityką ale uważam, że te...

źródło: FcST1WIWAAAm6Ix

Pobierz
  • 8
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A zaraz przecież ruszają na dobre komisje śledcze - na których wydaje mi się, że Tusk już coś przygotować, ewidentnie coś dzisiaj zapowiedział dobrego


@paqo: Przecież oni jawnie szczuli i niszczyli ludzi, inwigilowali, kradli. Wydaje mi się że Tusk nie musi nic specjalnie planować. Tymi dziwnymi postaciami z sekty Kaczyńskiego powinna zająć się prokuratura z urzędu i tyle. Tylko najpierw Bodnar musi tą prokuraturę oczyścić z pisowskich aparatczyków.
Tusk trzema zdaniami prowokuje ich guru do totalnej kompromitacji chwilę po tym jak "spontanicznie" cały sejm odśpiewał hymn


@paqo: ojj, tak. To bylo PRZEPIEKNE, choc chronologia ci sie rozjechala ;). Najpierw byl Tusk, pozniej hymn, a na koncu kaczor.

Nawet jesli nie bylo to planowane, to uwazam, ze ten Mazurek to byl strzal 10/10, bo sprawil, ze w Kaczorze sie buzowalo przez pare minut i nie mogl nic zrobic (