Wpis z mikrobloga

Zwracam się z Wielką prośbą do Pana Prokuratora o uchylenie mi Aresztu śledczego lub zastosowanie innego środka zapobiegawczego, gdyż Panie Prokuratorze powiedziałem całą prawdę i naprawdę bardzo żałuje tego co zrobiłem. Obiecuje, że nigdy więcej nie zrobie nic złego i głupiego, zrozumiałem wiele rzeczy. Panie Prokuratorze nie daje rady już wytrzymać w tym miejscu psychicznie...pierwszy raz siedze w więzieniu... nigdy wcześniej nie zdawałem sobie sprawy, że tu jest tak strasznie. Chciałbym bardzo wrócić do domu do mojej rodziny i dziewczyny... chce od razu zacząć szkołe i zająć się rzeczami, które w życiu mi się przydadzą... Panie Prokuratorze w tym miejscu marnuje się bardzo i naprawdę nie daje rady już tu wytrzymać.. te miejsce źle wpływa na mnie... na moje relacje z bliskimi. Chciałbym wszystko naprawić i jednocześnie udowodnić Panu, że nigdy więcej nie będę miał problemów z prawem. Proszę Pana Prokuratora o jedną jedyną szanse i obiecuje, że naprawdę nie zawiodę Pana... Ten czas w którym jestem zamknięty w więzieniu to jest mój najgorszy, najcięższy okres w życiu... Nie chcę naprawdę już tu przebywać, proszę Panie Prokuratorze by Pan zamienił mi ten Areszt na coś innego lub go uchylił, mogę dwa razy dziennie stawiać się na komisariacie Policji tylko proszę bym już wrócił do mojej rodziny za którą bardzo tęsknie... naprawdę z dnia na dzień coraz gorzej czuje się w tym miejscu, nie mogę spać po nocach a kładę się spać i wstaje rano ze łzami w oczach. Bardzo Pana Prosze bym już wyszedł stąd bo naprawdę ledwo już wytrzymuje.

Z Poważaniem, Załęcki Denis
#famemma
  • 3
  • Odpowiedz
@Portes: ciekawe, że grubas Magical miał dłuższy wyrok niż "prawilniak" Denis, a żadnych listów nie pisał i odsiedział wyrok od deski do deski, bez proszenia się o wcześniejsze wyjście
  • Odpowiedz