Wpis z mikrobloga

@7160: Sam mówi o sobie, że jest konserwatystą, wszystkie jego partie były zawsze konserwatywne, zawsze był za rzekomym "wzmocnieniem" rodziny i za tradycyjnym modelem rodziny (no... i za pedofilią też, ale to pominę) XD
Znamienne, ze nie potrafisz podac żadnej schizofrenicznej wypowiedzi Korwina, ale za to całym serduszkiem ufasz jakiemuś (pewnie lewicowemu) "autorytetowi".


@7160: znamienne, że nawet nie raczyłeś obejrzeć, a już się ustosunkowałeś. :*
@7160: twierdzi, że jest chrześcijaninem również, tak dokładnie katolikiem, jeśli potrzebujesz doprecyzowania. W kwestii pedofilii to chyba nie najlepiej świadczy o Tobie, że popierasz jego oświadczenia, że pedofilia nie jest szkodliwa społecznie.
a boją się, że


@Smalec_z_ogorkiem: Nie. Korwin nigdy nic nie #!$%@?ł. Jedynie możesz się przyczepić, że nie przewidział wojny na Ukrainie. Każda inna jego wypowiedź jest dość trafna. Boją się - że gawiedź nie zrozumie co Korwin mówi.
e pedofilia nie jest szkodliwa społecznie.


@Smalec_z_ogorkiem: Nigdy czegoś takie nie powiedział, kłamczuszku. Nie najlepiej o tobie świadczy, że musisz uciekać się do kłamstw, żeby "udowodnić" swoją tezę.

Być może jest katolikiem. Nigdy jednak nie postulował więzi państwa z religią. Nie jestem pewien, czy popiera krzyż w sejmie. Z pewnością jest za wyrzuceniem religii ze szkół.
nie raczyłeś obejrzeć,


@13f14: To pewnie jakiś Koroluch - "o, paczcie, zaraz wam ódowodnie jaki Korwin gupi, zaraz, o paczcie, o jósz!!!!" I pokazuje Korwina, który mówi "kobiety są średnio mniejsze od mężczyzn". A koroluch "oooo, mówiłem, że wam pokaże!!! on to naprawdę powiedzioł! Powiedzioł to! naprawe Powiedzioł!!!"

Nie na tym to polega. Jak twierdzisz, ze Korwin nie ma racji - udowodnij, że kobiety są równe mężczyznom, a nie puszczaj jego
@Smalec_z_ogorkiem: Konkretnie - w której minucie mówi to o co go pomawiasz???

Z tego co pamiętam mówił w tym wywiadzie, że lekka pedofilia nie jest szkodliwa i zaznaczył, że nie mówi o gwałcie.

Wierzę, że nie jesteś aż tak głupi, by mylić "lekką pedofilię" z pedofilią reprezentowaną przez LGBT na przykład - o której szkodliwości Korwin mówi jasno i wyraźnie.