Wpis z mikrobloga

Mam dziwny problem z #kindle chyba 10. Ekran się blokuje, nie mogę go też zrestartować przyciskiem, przytrzymanie 40 sek tego przycisku nic nie daje. Podłączam go na jakiś czas do ładowania i potem odłączę to ekran dalej jest zablokowany ale mogę go chociaż zrestartować. Po restarcie chwilę (tj kilka godzin) działa normalnie po czym ekran znowu się blokuje (najczęściej kiedy nie czytam i wyświetla się okładka książki) i przycisk znowu nie działa. I cała zabawa od nowa. Ktoś może wie co może być przyczyną? czytnik oczywiście naładowany. #kindle #amazon #czytniki
  • 3
@incar: Może jakiś plik go blokuje, skoro to się dzieje przy wyświetlaniu wygaszacza. Jeśli to przy jednej książce, to ją wykasuj i wgraj od nowa. Jeśli przy różnych, to może przywrócenie ustawień fabrycznych? To wymaże stare pliki i może uzdrowi sytuację.
Nie jest to wina jednej książki, bo zablokował sie na kilku różnych. Właśnie chce przywrócić do ustawień fabrycznych, czekam aż się odblokuje ;) Być może jeszcze że bateria się bardzo szybko wyczerpuje, ale nie wiem dlaczego tak miałoby się dziać.
@incar: Ja bym wykasował/przeniósł wszystkie książki na PC i po przywróceniu ustawień fabrycznych wgrał ze 3-4 (wyglądające na bezpieczne) a NIE więcej. I tak spróbował poużywać z tydzień.