Wpis z mikrobloga

@DeReFeRencja: zachowujesz się jak niedojrzała i rozkapryszona dziewczynka, z którą się nie chcą bawić koledzy i koleżanki Strzelę focha i będzie po mojemu. Nikogo nie interesują Twoje komentarze. Co więcej jak tak dalej będziesz się pieklić to zarobisz bana. Więc następnym razem zastanów się dwa razy zanim cokolwiek napiszesz. Nie każdemu musi się podobać Twoje znalezisko. Mi się nie podoba ani Twoje znalezisko, ani Twoje zachowanie.
Gacrux 6 min. temu 0 usuń | zgłoś | #


@DeReFeRencja: dziecko weź ty się lepiej do nauki


@Gacrux: takie ze mnie dziecko, że to Ty zakopujesz ze zlosliwosci, rzeczywiscie, bo sprzeciwiam się temu, że ludzie zakopują nieprawidlowo. To przyjdziesz i specjalnie zakopiesz> madre to to nie jest, dojrzale tez
@Thanathos: niestety nie trafiles na typowa lasunie, ktora sie poplacze etc. Więc nie wiem na co czekasz. Na rozwoj akcji, ktora sie wypala? Na co na przeblyski mądrości czy co? Przecież jak chce się w coś wierzyć, zrobić na złość, zwalić na coś. Przecież można. Prawda? Co Ty mnie uczysz pokory? Chcesz mnie ukarać? Nie widzę logiki w waszych złośliwych zapędach.