Wpis z mikrobloga

@Slalem: odpowiedział Ci :) zaskakujące, że osoby z niskim iq, niespełnione, z brakiem samorealizacji mogą konstruować krytykę, która kłuje w oczy człowieka, liżącego siekierę na swoich filmach(rozumiem patelnię, dużą jogobellę, ale siekierę?). Jeśli sukces, spełnienie i samorealizacja polega właśnie na tym - pędzę po fiskarsa X25 i zaczynam robić pieniądze na yt.
(żeby nie było, że jestem gołosłowny - jest to dostępne dla wszystkich tu https://youtu.be/2_RN8Ygh94o?list=PLcgmVrLuzVuAWuA_KNBCqg7S836RkWd3-&t=37
  • Odpowiedz
@jerzu70 to film o człowieku z pasją, stukajacym na zdrowie z trzepakiem do dywanów, który z sukcesem poznaje smak siekiery fiskars, o człowieku tak odważnym, że aż tuje zapija colą o człowieku, który będąc liderem sportu jeździł z widelcem rowerowym przykręconym na opak niestety moje IQ jest za niskie i więcej rzec nie mogę bom małolat nie godzien. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@lukies2221: @MacGyver007 @Slalem też mam shadowbana. Pod tym filmem z piecykiem do sauny pisałem mu, że nie może nazywać filmu recenzją piecyka, którego nawet nie włączył bo nie ma siły na działce i jako potencjalny kupiec takiego piecyka dam po prostu łapkę w dół pod filmem bo totalnie nic nie dowiedziałem się o tym piecu poza tym, że jest ładny błyszczący. Oczywiście w odpowiedzi na mój komentarz zleciały
  • Odpowiedz
@lukies2221: też tak obstawiam ;) @Kamilek2323 ja dostałem shadowbana za to, że odpowiedziałem na komentarz kobiety która spytała dlaczego usunął live. Odpisałem, że pewnie centrala zadzwoniła, żeby usunął bo się wygadał na lajwie ile odyn i korsir zarabia z youtube xD
  • Odpowiedz
  • 3
@lukies2221: oczywiście, że siedzi i czyta. Przecież to jest tandetna kopia już tandetnych twórców. Jak korsir wspomniał o tym ze śledzi tag oraz odpisuje to przecież bardziej niż pewne ze nie powstrzymałyby sie żeby również zerknąć. Napisali korsarzowi ze dobrze w brodzie wyglada to nasz wąż yanek brodę zapuścił aby mieć poklask u fanek jego śpiewu
  • Odpowiedz