Wpis z mikrobloga

  • 0
@ptt_ ściągnąłem i zainstalowałem na Mi Box S. Włączam serial przez C+, włącza się HBO Max z komunikatem, że trzeba aplikację zaktualizować przez Google Play ...
  • 0
@ptt_ no jestem w Polsce, a aplikacja została ściągnięta przez apkpure, bo w sklepie wyskakuje komunikat, że urządzenie jest niekompatybilne z aplikacją. Na telefonie też nie idzie ściągnąć z Google Play
  • 0
@ptt_ wygląda na to, że mam po prostu w Google Play ustawiony kraj na Niemcy. Zmienić to mogę tylko raz w roku. Pytanie czy jest to przypisane do telefonu czy do konta. Tzn czy jak założę drugie konto i ustawię Polskę to czy będę mógł sobie je zmieniać w zależności gdzie akurat przebywam
@PanLenart: Do konta. Miałem tak jak chciałem jakąś apkę zainstalować, która na Polskę jest zablokowana. Wystarczy założyć nowe konto google play na inny kraj (w tym przypadku na Polskę) i będzie ok.
  • 0
@ptt_ podpiąłem pod polskie konto, z polską lokalizacją i kartą kredytową. Teraz nawet nie wyszukuje tej apki w sklepie. Ani na telefonie ani na urządzeniu