Wpis z mikrobloga

Zauważyliście od dłuższego czasu nasiloną działalność ruskich trolli? Teraz w święta szczególnie to widać, gdy my Polacy sobie odpoczywamy w gronie rodziny i świętujemy to ruskie trolle spamują ile wlezie w internecie, na twitterze czy nawet na wykopie. Ruska armia się skompromitowała, nie może zająć wybiegu dla psów w 50 tysięcznym mieście na wschodzie Ukrainy. A tutaj hurr durr Polacy zacznijcie się bać XD Zabawny jest ten kwik i spam ruskich trolli, bo co im zostało, jak na froncie się kompromitują, ukraina już wygrała, a my Polacy jesteśmy potęgą regionalną i militarną w środkowej Europie. Też uważacie, że ten kwik ruskich orków jest zabawny? Jeszcze ta niemiecka flaga w avatarze, hurr durr wielki sojusz rosyjsko - niemiecki, Polacy zacznijcie się bać XD
#ukraina #wojna #bekazlewactwa
Pobierz dziadeq - Zauważyliście od dłuższego czasu nasiloną działalność ruskich trolli? Teraz...
źródło: ruski troll
  • 40
@panzerfucker: moje wpisy jako jedyne są wyważone oraz nie stronnicze.Nie podałem nigdy żadnego fake newsa. Chyba, że uważasz tag #russkietrolle lub moje znalezisko z początku wojny za proruskie to nie mam pytań. Piętnuje skrajności i nie łykam propagandy z żadnej ze stron i dlatego też zostałem zaatakowany przez neuropkow i nazwany ruskim szpionem(w celach politycznych)

Jeśli chcesz o tym podyskutować to jestem otwarty na dyskusję.
Aby zbanować konto, moderatorzy muszą mieć pewność, że należy ono do trolla/farmy, a nie do osoby, która ma inne zdanie na temat wojny z Rosją


@a__s: Jakoś w banowaniu hurtem ludzi za plusowanie Rumuna nie trzeba było mieć nawet pewności czy łamie regulamin. Zresztą banowanie za plusy nie było niezgodne z regulaminem, a było to robione. A co do ruskich trolli to nagle trzeba mieć pewność, żeby kogoś nie skrzywdzić przypadkiem.
@a__s: Czy na wykopie działają "sankcjonowane" farmy trolli?

W sensie czy istnieją na portalu grupy użytkowników (np. powiązane z instytucjami rządowymi lub partyjnymi), o których działalności ma świadomość moderacja i daje im przyzwolenie na ich działanie?
Wyłapywanie takich kont nie jest łatwe.


@a__s: xDddfdd

I tak nie przestrzegajcie własnego regulaminu, ja bym walił bany jak popadnie bo mi się nick nie podoba
Czy na wykopie działają "sankcjonowane" farmy trolli?


@miku555: nie wiem choć się domyślam i na 99% to czego się domyślam jest prawdą
Czemu więc w tym przypadku taka skrupulatność?


@drapalec: nie wiem jak jest w tym przypadku ale jest takie niepowiązane z sytuacją na wykopie powiedzenie "klient nasz pan" i "jak się płaci to się wymaga"
@a__s: szkoda, ze brakuje wam tez pewności, kiedy takie marne trolle jak wyzwolonapodrozniczka czy mamaboss (chociaż to i tak ta sama osoba), nagminnie obrażają użytkowników, co jest niezgodne z regulaminem, jednak zgłoszenia w ich stronę są ciągle odrzucane. Za to wpisy "atakujące" p0lki potrafią spadać bez słowa, a użytkownicy dostawać kilkumiesięczne bany. Chociaż w sumie, to już nikt na tej stronie z moderacji/administracji i tak się nie przejmuje czymś tak błahym
@a__s: bo eksperci twierdzą, że jest realnym zagrożeniem w perspektywie kilku lat. A oszołomy zaklinajace rzeczywistość i siejące ukraińską propagandę są nie mniej szkodliwe od tych rzekomych ruskich trolli. Powinni tak samo trafiać na zieloną trawkę za dezinformację