Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że ogólne dbanie o siebie, kremowanie, kosmetyki, nie poprawią poziomu waszej urudy nawet o 0.5 pkt. Brzydki 2/10 nawet w najlepszych ciuchach, używający super kosmetyków, zawsze będzie brzydk. Zadbany brzydki i tak przegra na rozmowie kwalifikacyjnej z niezadbanym, niechlujnym przystojniakiem.
#blackpill #pezegryw #przegrywpo30tce
  • 27
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sheogorath @nocny-mirek Nie mówię, że trzeba śmierdzieć, ale wystarczy podstawowa higiena i tyle. Niestety reszta to cope. Brzydki nawet w garniturze od Bossa będzie wyglądał jak g... I taka jest prawda.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@niewiadomocowscenariuszujest Ja już mam robotę. Pamiętam jak szukałem roboty wiele lat temu, nawet w januszeksach mnie nie chcieli i wszędzie przeszkadzał im mój ryj i wzrost. Byłem za niski i miałem zbyt dzieciną buzię na fizyczną robotę i jednocześnie za brzydką na biurową. ,,Z gówna bicza nie u kręcisz" , jak ktoś wygląda jak gówno to tak ma. Brzydki ma zawsze pod górkę i większość rzeczy w przypadku nieatrakcyjnych facetów nie działa
  • Odpowiedz
@gnomol

nawet w januszeksach mnie nie chcieli i wszędzie przeszkadzał im mój ryj i wzrost.


Na pewno. Na produkcji jest pełen przekrój; od 160cm w kapeluszu po takich co łatwiej przeskoczyć niż ominąć. Od ludzi z twarzą co zdradza umiłowanie do alkoholu po takich co nie wiadomo czy oni twarzy nie myją czy tylko taką mają karnację i nawet po polsku słowa nie potrafią.

Barbery, kosmetyczki, zabiegi, drogie perfumy, to wszystko można
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@niewiadomocowscenariuszujest A od czego, zmiany głowy? Chłopie jak masz wstrętny, brzydki ryj, to co byś nie zrobił efekt jest mizerny. Mnie odrzucali za wygląd o czym wprost mi powiedziano. Brzydota to rodzaj niepełnosprawności, bo zabiera i upośledza wiele rzeczy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@niewiadomocowscenariuszujest Na rozmowie kwalifikacyjnej koleś mi powiedział, z wielkim zdziwieniem, że z takim wyglądem tutaj szukam roboty i to chodziło o kołchoz, magazyn - oczywiście pracy nie dostałem. W agencjach pracy tymczasowej (niewolniczej) julki bardzo krzywo się na mnie patrzyły i pracy nigdy nie dostałem. Piszę o latach 2010-12, jak masz duże bezrobocie to wygląd nagle wszędzie się liczy. Wyglądam jak Kulfon z ciuchci, jak g...trudno to inaczej porównać, czy opisać.
  • Odpowiedz
@gnomol:

Pamiętajcie, że ogólne dbanie o siebie, kremowanie, kosmetyki, nie poprawią poziomu waszej urudy nawet o 0.5 pkt.


Nie zgadzam się. Zawsze warto jest robić coś by poprawić swoją atrakcyjność choćby dbanie o higienę bo wszyscy wiemy jak odrzucające są osoby, które śmierdzą, są brudne i ogólnie niechlujnie wyglądają. Dużo przyjemniej się przebywa w towarzystwie zadbanego brzydala niż śmierdzącego moczem żula nawet jakby był nie wiem jak przystojny. Oczywiście, że dbanie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@nietoperze20 Źle użyłem słowa ,,ogólne dbanie", chodzi mi o szczegóły. Podstawowa higiena oczywiście, że jest potrzebna, ale poza tym, nie ma co widziwiać. Niestety jak się wygląda jak g.. , to szkoda pieniędzy i czasu, bo nie zmieni się już w nic lepszego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@niewiadomocowscenariuszujest Moi atrakcyjniejsi znajomi dużo szybciej znaleźli pracę, nie mieli takiego doświadczenia "Golgoty"jak ja. Najprzystojniejszy z nich dobre 6.5/10 dostał pracę odrazu i jeszcze na kierownicze stanowisko i to nie w MCDONALD'S.
Większość nie miała żadnego doświadczenia.
Mój ryj to porażka.
  • Odpowiedz