Wpis z mikrobloga

#wroclaw #komunikacja
Jak ktoś mnie spyta jakim miastem jest Wrocław to powiem, że tak wspaniałym jak "ŚLIMAK" "ESTAKADA" "WĘZEŁ" "BEZKOLIZYJNE SKRZYŻOWANIE" łączące wyjazd z Biskupina przez AWW w kierunku Siechnic, Oławy, Opola.

Jak można w tak zawansowanym projekcie na dekady odstawić taki kwiatek? (Cały ten projekt to jedna wielka łąka kwietna btw, ale może argumenty że to tylko droga lokalna, a nie tranzytowa jeszcze jakoś tłumaczą po jednym pasie w każdą stronę, ale te "łącznice" to patologia)

Łysy Jaca to się pcha pod zarzuty pod niegospodarność
(°°
kris006 - #wroclaw #komunikacja 
Jak ktoś mnie spyta jakim miastem jest Wrocław to po...

źródło: temp_file1371524103351155053

Pobierz
  • 30
@kris006: Oczywiście brak tego zjazdu to skandal, jednak można pojechać zdecydowanie sprytniej niż pokazuje to Google. Prosto Armii Krajowej i nawrotka przy skrzyżowaniu z Bogedaina. Nie udało mi się tak co prawda wyznaczyć trasy na mapie, ale jechać tak można (miejsce nawrotki zaznaczyłem czerwonym kółkiem).
kotletschabowypanierowany - @kris006: Oczywiście brak tego zjazdu to skandal, jednak ...

źródło: AWW

Pobierz
@kris006: dokładnie to samo jest jadąc od centrum i chcąc wjechać na AWW trzeba skręcić w AK i zawrócić.

Kolejna niezrozumiała dla mnie w tej inwestycji rzecz to brak zjazdu na Międzyrzecką.
@kris006: jesteś pewien, że to nie po prostu błąd na Google Maps?
Jechałam tam kilka dni temu i w tym miejscu normalnie sa 2 pasy, jeden ze skrętem w lewo, drugi w prawo o_O
To nowe skrzyżowanie, możliwe, że jeszcze nie ogarnęli tego na mapach
MoraK - @kris006: jesteś pewien, że to nie po prostu błąd na Google Maps?
Jechałam ta...

źródło: aaaa

Pobierz