Wpis z mikrobloga

Jak u was w rodzinach wyglądają sytuacje zwiazaną z goszczeniem ludzi? Jest tak ze ktos po prostu oznajmia ze przyjdzie, bez waszego zapraszania i wy wtedy przygotowujecie zarcie itp? Ile wteedy siedza jesli to najblizsza rodzina typu siostra z męzem?

U mnie np. siostra oznajmila ze przychodzi z mezem jutro o 12 i jak przyjdą to siedzą w salonie az do nocy i ktos caly czas musi z nimi siedzieć, dawac zreć itd. Do tego matka jeszcze nie odpoczeła po wigilijnej robocie i znowu dla nich musi cos przygotowywac. Mnie to denerwuje takie przylenie i wymaganie od kogos ze pod nos bedzie podstawial.

#pytanie #swieta #swieta #kiciochpyta #rozwepaski #niebieskiepaski
  • 6
@essos no sobie tak, ja tez jak do domu jade to jade normalnie jakbym tam nadal mieszkala, to nie jest jakies swieto jak przyjezdzamy tyle ze u mnie to sa osoby dopiero 20+ nie wiem jak to sie robi jak jest sie starym
@kyIiejenner: A jedziesz chłopem czy sama? Bo jak moja siotra przyjezdza sama to nic sie nie robil, ale jak rpzyjezdzaz chłopem, to nie ida do jej pokoju, tylko do salonu i trzeba usługiwać caly dzien