Wpis z mikrobloga

@wieszacz564 dajcie wreszcie łudzą spokój i pozwólcie im być z kim chcą XD Dlaczego wybory Konfederacji (bo zgaduje że jesteś) pomimo Tego że ich partia wyraźnie mówi że są oni wolnościami to ich wybory chcieli by wszystkim kazać jak mają żyć? XD
@Talaith atrakcyjność nie jest symetryczna. Facet jak miał dużo partnerek to w oczach większości kobiet jest doświadczony i "musi" posiadać szereg pozytywnych cech, dla których te kobiety go chciały. U facetów jest odwrotnie bo im mniej partnerów miała tym większe prawdopodobieństwo, że nie będzie rozwiązła i urodzi jego dziecko, a nie sąsiada. A jak już ma nabity licznik przez Mokebe albo Pajeeta to podświadomie jest to największy red flag i degradacja godności
chyba raz w życiu widziałem parę


@debi5s: I co to wnosi do dyskusji? Twoje obserwacje mogą być jedynie źródłem informacji o tym ile takich par występuje w twoim otoczeniu, a nie tego ile ich jest ogólnie. Ja osobiście znam sporo dziewczyn o innym kolorze skóry, które przyjechały do Polski i tu poznały swoich partnerów. Znam też sporo obcokrajowców, którzy są singlami i narzekają na to, że Polki nie chcą się wiązać
@JustTheDude Nie rozumiem już XD raz mówicie że Nasze młode Oskarki mają mordy 7+/10 I wzrost 190cm+ tylko po to żeby potem napisać że Słowianie (czyli też Polacy) mają gówniane geny z i każdy z nas wygląda brzydko XD
raz mówicie


@power-weak: Towarzyszu, co wy mi tutaj imputujecie liczbę mnogą? Macie mnie za incweliusza?

Jedno i drugie się ze sobą nie kłóci. Jak są młodzi i są wymieszani z królowymi sawanny i innymi dobrymi genami, to te lepsze biorą górę. Wszystkie te oskarki to synowie kasiastych wąsatych januszów, którzy nachapali się podczas przemiany ustrojowej.
Ale slavcelizm ich dopadnie, minie 30'stka to pojawią się zakola, opuchnięta kartoflana morda itp.
nigdzie nie ma odpowiedników polek które wezmą wszystko byle nie swojego


@Wodowy11: I tutaj się mylisz kolego. Są takie miejsca, ale fakt, Polska jest wyjątkowa. Tutaj wezmą wszystko byle nie swojego, bo swój wygląda jak opuchnięty czerwony kartofel.
Za to w miejscach jak Filipiny itp, swojego nie wezmą, bo to prawie zawsze jest jakiś biedak (mimo że przystojny), a byle wykopek zza granicy da im szansę wyrwać się z ichniejszej chatki
@JustTheDude

Towarzyszu, co wy mi tutaj imputujecie liczbę mnogą? Macie mnie za incweliusza?


Z tym "mówicie" chodziło mi również o innych użytkowników wykopu sorry

Jedno i drugie się ze sobą nie kłóci. Jak są młodzi i są wymieszani z królowymi sawanny i innymi dobrymi genami, to te lepsze biorą górę. Wszystkie te oskarki to synowie kasiastych wąsatych januszów, którzy nachapali się podczas przemiany ustrojowej. Ale slavcelizm ich dopadnie, minie 30'stka to pojawią