Wpis z mikrobloga

@GeDox: określonych tagów używamy nie dlatego by uzyskać dany wygląd, tylko dlatego, że mają określone znaczenie semantyczne. Jeśli chodzi wyłącznie o uzyskanie danego wyglądu, to w takim wypadku używamy właściwości CSS. To jaki styl mają domyślnie znaczniki html, nie powinno nas interesować, bo to nie html jest od wyznaczania tych rzeczy.
  • Odpowiedz
@tomaszs: Przeczytałem... i w sumie nie bardzo wiem z czym się ze mną nie zgadasz. Natomiast zaciekawiła mnie jedna rzecz odnośnie SEO. Piszesz w artykule, że wyszukiwarki przywiązują większą wagę do tagu strong niż b. Jestem świadom tego, że semantyczne użycie wszystkich tagów ma znaczenie w kontekście SEO, natomiast pierwszy raz spotkałem się z tezą by jedne znaczniki były bardziej promowane niż inne. Czy istnieją inne takie przypadki i czy
  • Odpowiedz
  • 0
@Veni: odnośnie wpływu strong na seo: takie klasyczne SEO to voodoo, także nie poratuje zadnym wiarygodnym zrodlem z definicji. a do nie wiarygodnych nie linkuje. To jest opinia, która krąży po internecie w różnych formach i postaciach. ostatnio widziałem ją na tiktoku co mnie zainspirowało do artykułu
  • Odpowiedz
ojo, co za skandal, trzeba założyć konto, foch ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@tomaszs: wielki "Software Engineer & Awarded Tech Editor." a komentarze jak dziecko w gimnazjum. Zgadzam się całkowicie z @nocny-mirek i resztą osób która go zaplusowała, a Twoim tekstem już całkowicie mnie zapewniłeś że nie warto. Gdyby to jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@biauekWladcaJajek: czyli zamiast zarejestrować się i przeczytać mój tekst na ten temat teraz wolisz poszukać sobie w Google odpowiedź jak będziesz jej potrzebował?

Jak bardzo chcesz tak zrobić, to jakoś to przeżyje.....

myślałem, że łączy nas mirko.....
  • Odpowiedz