Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Tak patrzę co się w ostatnich latach porobiło na "rynku świń" i nie mogę w to uwierzyć.

Ja w obecnej sytuacji nie mam szans na nic bo moje życie to jeden wielki burdel i jestem na ten moment odpadem. Będąc jeszcze pare lat przed trzydziestką jestem zapuszczonym grubasem bez pracy, bez samochodu z długami i uzależnieniem od gier wideo.

Ale nie to jest przerażające. Nie to.

Mam kuzyna który jest już grubo po trzydziestce. Ma od lat stałą pracę w której dobrze zarabia, samochód, nieźle wygląda i wydaje się spoko gościem. No ogarnięty życiowo jednym słowem. Ale... ale on też nie ma dziewczyny. Czaicie to?

Dla mnie to jest niepojęte bo znaczy tyle że nawet jakby ogarnął te wszystkie moje problemy i wyszedł na prostą to i tak niczego mi to nie gwarantuje. Absolutnie nie ma gwarancji że uda mi się coś znaleźć choćbym dosłownie zmienił swoje życie o 180 stopni.

To jest tak dobijające że wręcz odechciewa się w ogóle próbować.

#przegryw #zwiazki #rynekswin



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
@mirko_anonim: kolega też nie ma i ma ponad 30 lat tylko, że nie szukał. Drugi ogarnięty, dom, praca, samochód i też nie ma dziewczyny, wszystko jest pięknie dopóki nie wypije, potem jest inba.
Tak więc najpierw zapytaj o co chodzi, a nie wyciągasz jakieś bezsensowne wnioski. Na mieście sporo lasek, aż się uśmiechają, umawiają się z normalnymi chłopakami.