Wpis z mikrobloga

@bslawek: Spoko podoba mi się, czasem mam żal do siebie że jestem za mientki dla swoich pracowników, co potrafią czasem wykorzystać, ale widzę, że nie tylko ja :)
uważam, że jeżeli pracownicy włażą ci na głowę


@takasobie: nikt mi nie wchodzi na głowe.. jak już napisałem po prostu mamy takie, a nie inne relacje w firmie.. mi to pasuje im też.

@SiekYersky: dzieki, ale nie obraziła mnie, Wiem nie którym ludziom trudno pojąc jak można być dobrym szefem a nie #!$%@? i zarabiać, a nie tylko patrzeć jak #!$%@?ć pracownika na hajsie.

Jestem zdania bądź takim szefem jakiego
@takasobie: Wow wow, taka zorientowana, zna Sławka z wypoku i już wie, że nie umie into firma bo nie tworzy atmosfery "sierżant-żołnierze". Wow, szef taki zły, wow, wpływy takie niewielkie, wow, pewnie pracownicy mają go za nieudacznika. Chociaż to w sumie szef-#!$%@? to częsta cecha kobieta. "Pewnie mnie nie szanują, muszę im pokazać kto tu rządzi".

@bslawek: Powodzenia w dalszym rozwoju firmy. :)
@Aryo: spoko dziek, ale mnie to nawet nie rusza.. jestem zdania że jak ktoś chce komuś wytykać niech najpierw sam otworzy własna firmę, da prace tylu osobą co ja daje.. za taka sama kasę.

A później może mówić jakim jest szefem ktoś
@takasobie: Dobra relacja z pracownikiem =/= nieposiadanie jaj.

A w sumie, co ja gadam! @bslawek to ciota. Jak w ogole mozna miec tak dobre stosunki ze swoimi pracownikami?! Lepiej żeby się na nich powyżywał za swoje niedopatrzenie, a nie tu jakieś kolacje im stawiał! Bogacz sie kuhwa znalazł!