Wpis z mikrobloga

@olesiu: dawno mnie nie bylo ale jestem.z mosinrm w tym dużym mieście na wschód od baloty wiec blisko. Jak poratujecie puszka fasoli to wpadnę no burczy w brzuchu xD
@Emigrujmy: halo Skryty Orle, tu Przyczajony Tygrys. Mam sksa i znajduje się na północy w krzakach dwadzieścia metrów od zachodniego więzienia. Zgłaszam pełną gotowość bojową i o 20:00 mogę zacząć szturm. Over.
Tej, dopiero z Praktikera wyszedłem i nie wiem czy zdążę na jakaś rozsądna godzinę ;___;

Organizatorzy tak maja, zaprosza i nie mogą dołączyć.

Jakby co to jak wrócę to wbijam na TS. Chyba ze nie gracie ;)

@mieffer @b4kus
@olesiu: Podsumowując naszą akcję, nie było najgorzej, bo ustrzeliliśmy kilku...jednakże wszyscy nasi (oprócz mnie?, który snajpiłem z lasu) koniec końców padli. Sytuacja była dziwna, ale możemy tylko gdybać co to było - czit z siekierą przez ścianę, czy inne wtf, i próbować zrzucać winę na czity - sami nie graliśmy jednak bezbłędnie. To co mnie najbardziej wkurza, to problemy z komunikacją - nie mówicie co robicie (albo mówicie w ostatniej chwili/po),
@Emigrujmy: (#)

TL;DR DayZ sirjus biznys

a tak poważnie, to faktycznie nauczcie się tych kierunków, bo które to lewe albo prawe więzienie?

I przeglądarka w steamie z otwartą mapą (shift-tab) twoim przyjacielem.