Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś przetłumaczyć z ukraińskiego co mówili, osaczając ojca z dzieckiem w aucie, ci Ukraińcy blokujący na rympał, jedną z polskich dróg?

Padały tam takie wyrażenia jak

Сука, блядь, ебаный, хуй, поебать по его машине блядь, пизда, козел ебаный, герой ты блядь засраный, я тебе в очко засуну


To chyba znaczy, że

przepraszamy za niedogodności, jest Pan w swoim kraju, proszę się nie bać, my tylko pokojowo protestujemy i zaraz pana puścimy


Tak?

#ukraina
  • 27
  • Odpowiedz
@Kierowca-ufo: To nie ma żadnego znaczenia, kierowca potracił osobe postronną, która tam sobie stała i mu nie zagrażała.
A kierowca mógł po prostu zamknąć okno i zadzwonić na policje jeżeli czuł się zagrożony.
  • Odpowiedz
  • 25
@BayzedMan:

kierowca potracił osobe postronną, która tam sobie stała i mu nie zagrażała

Przepraszam, będę się jednak upierał, że ma znaczenie. Kardynalne, jeśli dojdzie do jakiegoś procesu.

Ale ja słabo znam wschodni dialekt, poza tym, mam chyba awarię google tłumacza, bo ci ludzie, którzy tam sobie ponoć pokojowo stali, i ponoć nie zagrażali ojcu z małym dzieckiem, krzyczeli - zaznaczam, tak tłumaczy mi google translate

Su*o, ku*a, ch*j, roz**bać jego samochód,
  • Odpowiedz
@BayzedMan: ciekawe co ty byś zrobił, jakbyś był z małym dzieckiem, otoczony przez bandę nieobliczalnych soszonow, którzy ci grożą, bluzgają, świeca w twarz latarkami. Tak wiem, zamknął byś okno, zapalił fajka i dzwonił po pały.
  • Odpowiedz
Przepraszam, będę się jednak upierał, że ma znaczenie. Kardynalne, jeśli dojdzie do jakiegoś procesu.

Ale ja słabo znam wschodni dialekt, poza tym, mam chyba awarię google tłumacza, bo ci ludzie, którzy tam sobie ponoć pokojowo stali, i ponoć nie zagrażali ojcu z małym dzieckiem, krzyczeli - zaznaczam, tak tłumaczy mi google translate


@Kierowca-ufo: Mogli sobie krzyczeć cokolwiek, nawet że dupy po sraniu nie wycierają, przejechać ich nie miał prawa.

ciekawe co
  • Odpowiedz
  • 5
@BayzedMan:

Mogli sobie krzyczeć cokolwiek, nawet że dupy po sraniu nie wycierają,

Ale krzyczeli co innego, i właśnie to co innego będzie brane pod uwagę

przejechać ich nie miał prawa.

Co najwyżej roztrącił, a czy miał takie prawo to decyduje sąd, a nie ty. Polskie prawo różne rzeczy dopuszcza, nawet potrącenie kogoś autem w sytuacji zagrożenia.

Nawet jakby ktoś ci bił w okno to nie możesz cofnąć i przejechać gościa

Tak
  • Odpowiedz
ale bazdura z jak byś to ty był to ciekawe co byś gadam mądralo , człowiek zrobił to co należało !


@Krakussimus: Czyli co się należało?

Ale #!$%@? z ciepłego pokoju gdzie Ci nic nie zagraża xD


@Orowerbogatszy: W samochodzie jest z reguły ciepło xD

Ale krzyczeli co innego, i właśnie to co innego będzie brane pod uwagę


@Kierowca-ufo: Czyli co krzyczeli?
Jeden typ przy oknie go wyzywał, a
  • Odpowiedz
  • 0
@BayzedMan:

Czyli co krzyczeli?

Chyba dobrze rozumiesz po wschodniemu z racji pochodzenia?

Jeden typ przy oknie go wyzywał

Taaak? Myślałem, że chcieli go przepuścić bo byli przecież pokojowo nastawieni.

a co krzyczeli tamci dwaj których potrącił?

Mocna, choć nieprawdziwa interpretacja.

Nie ma prawie zapisu gdzie pisze:

"W przypadku urazy uczuć przez ukraińca, wyzywającego cie przez okno w samochodzie, jesteś upoważniony do zabawy w carmagedon IRL"

Możesz jeszcze bardziej spłycać stan zagrożenia
  • Odpowiedz