Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś przetłumaczyć z ukraińskiego co mówili, osaczając ojca z dzieckiem w aucie, ci Ukraińcy blokujący na rympał, jedną z polskich dróg?

Padały tam takie wyrażenia jak

Сука, блядь, ебаный, хуй, поебать по его машине блядь, пизда, козел ебаный, герой ты блядь засраный, я тебе в очко засуну


To chyba znaczy, że

przepraszamy za niedogodności, jest Pan w swoim kraju, proszę się nie bać, my tylko pokojowo protestujemy i zaraz pana puścimy


Tak?

#ukraina
  • 26
@Kierowca-ufo widzialem na stop cham czy tam polskie drogi sytuację gdy jakiś samochód wyhamowywal samochód (z kamerką) i wychodziło z niego dwóch typów. Autor wtedy w panice wymijał ich wyłamując drzwi i zaraz potem jechał na policję z nagraniem itd tłumaczył kontekst zdarzenia, że były dzieci spanikował dwóch typów wyszło itd i policja dojeżdżała tych dwóch typów a nie kierowcę co wyłamał im drzwi. Tak było w opisie filmu podane i co
@BayzedMan Nie znajdziesz na moim profilu wpisu krytykujących Ukraińców. Sam pomagałem uchodźcom, ale perdolisz pan.
Jakby mi zablokowali drogę, a moja córka poczuła się zagrożona to panowie Ukraińcy gieroje szybko spotkaliby swoich braci broniących ich kraju.

Uważam to za skandal, że Ukraińcy robią jakieś akcje odwetowe u Nas w kraju. To jest jakaś #!$%@? abstrakcja. Sami sobie bat kręcą, bo jeżeli ja jako fajnopolak mam tego dość to niedługo przyzwolenie aby ich
Nie znajdziesz na moim profilu wpisu krytykujących Ukraińców.


@TDDwBashu: Gówno mnie to obchodzi gościu, nazwij się nawet mojżeszem ukrainy, mam to w dupie

Uważam to za skandal, że Ukraińcy robią jakieś akcje odwetowe u Nas w kraju. To jest jakaś #!$%@? abstrakcja. Sami sobie bat kręcą, bo jeżeli ja jako fajnopolak mam tego dość to niedługo przyzwolenie aby ich spałować z łamaniem kości wśród polskiego społeczeństwa będzie wynosiło 99.99%.


@TDDwBashu:
Chyba dobrze rozumiesz po wschodniemu z racji pochodzenia?


@Kierowca-ufo: Nie rozumiem ukraińskiego ani ruskiego w przeciwieństwie do ciebie, nie znam wschodnich hieroglifów.

Taaak? Myślałem, że chcieli go przepuścić bo byli przecież pokojowo nastawieni.


@Kierowca-ufo: Nie daje to nikomu prawa by przejechać człowieka

Mocna, choć nieprawdziwa interpretacja.


@Kierowca-ufo: Co niby nieprawdziwa? Gościowi, który krzyczał do okna nic się nie stało.

Możesz jeszcze bardziej spłycać stan zagrożenia w jakim znalazł się
To jest mój kraj i mam prawo sobie #!$%@?ć jak chce i Ukraińcom #!$%@? do tego


@TDDwBashu: Nie masz prawa przejeżdzania ludzi.

I nie zgadzam się z formą protestu polskich przewoźników, ale tym bardziej #!$%@? mnie forma ukraińskich.


@TDDwBashu: Robiąto samo?

Nie wiem czy mnie obrażają, czy grożą. Uwaga, nie ma obowiązku znać ukraińskiego. Więc tak, dobrze zrozumiałeś.


@TDDwBashu: Ale masz obowiązek przestrzegać prawa.

Nie dziwota, że ruskie psy