Wpis z mikrobloga

@kaczek93: lvl 34 za tydzień. Chwilowa emigracja korelująca z samotnością matrymonialną po raz pierwszy od 10 lat. Spędzam wigilie i świŵta sam, ale jestem szczęsliwy. Moi rodzice mimo, że typowi Janusz i Grażynka to rozumieją i nie robią mi wyrzutów, że na święta nie przyjechałem. Moje rodzeństwo nadrobi moją obecność przy stole a nam musiała dziś wystarczyć rozmowa lrzez telefon. Mimo? Że na codzień kontakt mamy średni.

Ja też nie czuje
  • Odpowiedz
@kaczek93: lvl 30 ale nie do konca sam bo jestem na popołudnie i nocke w kołchozie i lepiej tak niż mialbym samotnie gnić w pokoju tu chociaż ten czas minie bez myślenia o tym wszystkim
  • Odpowiedz
@FuriousViking: Firmę masz i średnią krajową, a robisz poza Polską? Kogo oszukujesz? A już wiem tatuś i mamusia na święta nie zaprosili. Mają rację, że wstydzą się typa co opiję colą i pójdzie grać w grę, a później będzie wmawiać, że ma średnią krajową, Doxę na ręku, zegarek sony itd. A i chyba nieprzypadkowo nikt nie zabrał takiego bajkopisarza pod swój dach na święta, bo siedzieć sam w święta to już
  • Odpowiedz