Wpis z mikrobloga

Mam z obecnej generacji xboxa i Nintendo, ostatnio kupiłem ps5 i jestem pod wrażeniem jak technologicznie miażdży konkurencję. PS Remote testowałem jedynie na telefonie , ale widziałem że można nawet na MacBooku, dla mnie to majstersztyk. Mam dwa pytania tylko czy jak mam w miarę dobry internet i macbooka pro m2 będzie działać to w miarę płynnie?

I rozumiem że to działa tylko w zasięgu jednej sieci WiFi ?

#ps5 #macbook
  • 9
@calkowitybrakrozumu: Mam PS5 i MacBooka podłączone do routera przez Wi-Fi i router znajduje się w innym pomieszczeniu. Lag jest tak duży, że gra nie ma sensu. Może gdyby podłączyć po kablu lub router był bliżej to miałoby sens.
@calkowitybrakrozumu nie rozumiem tylko co ma technologiczne miażdżenie do remote play.

Przeciez na xboxie masz analogiczne rozwiązanie i też działa na wszystkim co mam, ale nie mam maka

W dodatku jak masz gamepass to działa też granie w chmurze w kazdym miejscu o ile internet daje radę.
@sm_m: @calkowitybrakrozumu Przeszedłem polowe Cyberpunka na MacBooku M1 po remote play z PS5 i byłem wtedy kilkaset km od domu. Na turniej call of duty z takim zestawem nie pojedziesz ale w single tak jak mowie totalny luz.
Dualsense podłączony po bluetooth z macbookiem i baja.
Im lepszy internet tym lepiej.