Wpis z mikrobloga

Muszę podjąć strategiczną decyzję i potrzebuję informacji:

Jakie są minusy sieci Play? Chodzi głównie o zasięg, rwanie połączeń itp. Ktoś miał jakieś nieprzyjemne doświadczenia?

#pytanie #telefoniakomorkowa
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gwynebleid: Wszędzie. W budynkach często można się pożegnać nawet z EDGE, o HSPA czy 3G nawet nie wspominam. Jak wyjeżdżam z Krakowa, to też są miejsca, gdzie po prostu nie ma żadnego zasięgu. LTE limitowane (nie wiem po co, skoro korzysta z tego jakiś znikomy ułamek abonentów, w tej chwili zwykłe HSPA z Plusa jest szybsze), jedynym ratunkiem jest ustawienie na sztywno zasięgu Plusa. Ale to też nie jest idealne,
  • Odpowiedz
@szczepqs: sam mam playa firmowego i oprócz samej taryfy - ne widzę żadnych plusów :) zasięg do bani, zrywanie połączeń, gubienie zasięgu. Telefon SG Ace. Tak, mam włączony roaming na T-mobile. niewiele to zmienia.
  • Odpowiedz
@gwynebleid: Pod względem finansowym Play to nr 1. W Krakowie z zasięgiem jest ok, ale już jadąc w trasie po jakiś wioskach ciężko go uświadczyć. Ja sobie poradziłam z tym tak, ze wybrałam sieć ręcznie i korzystam z sieci plusa chociaż jestem w Play (to się ustawia na telefonie) i od tego momentu jest znacznie lepiej. Jeśli więc zależy Ci na ograniczeniu kosztów i nie prowadzisz działalności w buszu to
  • Odpowiedz