Wpis z mikrobloga

Murray tak jakby sobie trening robił i specjalnie spotkania przedłużał


@Betek: Heh, pierwsze słyszę tak nierealną ocenę postawy zawodnika. (na tym poziomie, na takim turnieju? heh) Ten Murray takie treningi to se chyba robi od początku sezonu. Jest zniżka formy i temu nie można zaprzeczyć. Świetnie serwujący Raonic vs aktualnie słabszy Murray to dobra opcja, by postawić na tego pierwszego.

Co do Agi i Jeleny, to jeśli argument o kontuzji tej
@choleryk: No tak ale Murray oglądając mecz z Veselym to nawet jak przegrywał 2-4 w 3 secie to wyglądało to tak jakby miał mecz pod kontrolą bo na luzie przełamał go 2 razy i to samo miało miejsce w 2 secie aczkolwiek nie przeczę, że Murray ma zniżkę formy bo od kilku tygodni gra poniżej swojego poziomu. Co do tych kontuzji to już tyle tego było, że traktuję to wszystko z
@Bit__: Ja myślę, że Benneteaue w takiej formie pogoni Lopeza, ale jeśli nie jesteś przekonany, to postaw na Stakhovskiego 1.33 w turnieju Irving, to jak dla mnie pewniak, tyle, że kurs trochę niższy.
@Betek: Uhm, wspominałem wyżej o tych porażkach po sensacyjnym ograniu faworytów (to ma jakiś podłoże psychiczne - taki rodzaj spełnienia i zgubna pewność siebie dają zgubny wpływ). Takie coś mają na koncie np. wyżej spomniani Goffin i Stakhovsky :) Fognini gra tu świetnie, myślę, że pojedzie Dolgopolova.
@Betek: mecz z Veselym to była parodia tenisa, przełamywali się jak babki z WTA, gdyby tam był Roanic to by Murraya już nie było, a jest to podobny typ zawodnika do Veselyego