Wpis z mikrobloga

@choleryk: Wczoraj Twojego tripla zagrałem. Ładnie wszedł ;)

A masz coś jeszcze do dubelka z Agą? Tamte 2 dam albo single (bo kursy >2) albo zrobię dubla. Jeszcze nie wiem, ale mam trochę czasu. :)
@choleryk: @gram_w_mahjonga: @Bit__: ja się boje Radwe stawiać ;/ ona kocha przegrywać jak wszystkie faworytki odpadają, jeszcze nigdy nie wykorzystała szansy, Roanic powinien ogarnąć Murraya na lajcie, Szkot zdecydowanie pod formą (ile nerwów się najadłem w ostatnim meczu, a miałem na Murraya), Fognini dla mnie no bet, Dolgo prezentuje dość dobrą forme + Fognini ma więcej w nogach w tym turnieju. Dla mnie pewniakiem jest Goffin z Ramem, co
@jordanos: Jeszcze nie odpadły wszystkie faworytki. Na razie po tytuł sięgnąć chce Na Li.

A JJ to twarda zawodniczka, ale głowa jej padnie w końcu przy czarodziejskiej Adze no i kontuzja też może się odezwać.

Reszty o facetach nie mówię, bo się nie znam :P
@jordanos: uhm, dlatego ja nawet nie myślałem, by Agę podsuwać do obstawiania, ale @gram_w_mahjonga coś wspominała o kontuzji Janko, więc może coś jest na rzeczy. Myślę, że sporo pewniejszy jest typ na Benneteau z Lopezem, minimalnie niższy jak na Agę 1.57.