Wpis z mikrobloga

@Betek: Mecz wcześniej brała masaże na plecy, mówiła, że ją boli. Z Woźniacką grała na blokadach, zresztą Caro słabo gra ostatnio. Kontuzja to kontuzja, może się odezwać w środku meczu.

Jakby JJ grała z Cornet zamiast Caro - też by się męczyła. Zresztą nie nazwałabym meczu Agi z Alize męczeniem się. Bez przesady.
@gram_w_mahjonga: przepraszam za błąd, chodzi mi o to, że pisanie komuś bo ma kontuzje to przegra(z resztą w tenisie to norma, że bolą plecy czy pięty) mija się z celem. Czy kontuzjowany zawodnik ze stanu 1-3 zrobiłby 6-3 6-1 (11-1 run gemowy) ? No chyba nie. Aga ma zastoje co było widać w meczu z Cornet, Cornet na własne życzenie nie wygrała 1 seta a jakby go wygrała to różnie mogłoby
@Betek: A dla mnie tak. Jeśli faktycznie JJ będzie grać ostro i wykorzystywać zastoje Agi to zrobi się z tego długi trzysetowy mecz, a wtedy taki ból pleców będzie miał wpływ na ostateczny wynik meczu.

Zresztą, niech się wypowie sama Jelena (wypowiedź po meczu z Woźniacką):

– Dwa dni temu nabawiłam się kontuzji pleców i wczoraj w ogóle nie trenowałam. Przeszłam wiele zabiegów. Nie mogłam sama założyć butów. Wychodząc na kort
@Bit__: Raonicia w akcji nie widziałem w tym turnieju ale po cyferkach głównie bazuje na serwisie, Murray tak jakby sobie trening robił i specjalnie spotkania przedłużał, co do Benka to ja bym dawał na Felka Lopeza, Goffina nie tykam od dawna choćby grał z Martą Domachowską