Wpis z mikrobloga

@miloszy: ten z drugiej strony medalu to mógłby się zgodzić z fangottenem w połowie argumentów ale to nie zgadzałoby się z narracją bo musi być jasne rozgraniczenie między jego widzami (konserwatyzm, redpill, baza, oparte, samiec alfa, samorozwój) i widzami fangottena (cringe, lewica, samiec omega, soyboy, komfort). Musi mieć jakiegoś wroga za wszelką cenę żeby było z czego robić content.
@miloszy: nie mam zamiaru. Jakby pigułkarze byli tak otwarci na opinie innych ludzi jak chcieliby sprawiać wrażenie że są to przestaliby być pigułkarzami. Wszystkie środowiska czerwono- i czarnopigułkarskie wraz z tagiem #przegryw porzuciłem jak się przekonałem, że banda tych oszołomów jest w stanie nasrać sobie do gniazda żeby za wszelką cenę #!$%@?ć tej osobie, której nie lubią (czyt. ostentacyjnie głosują na pis i konfę żeby nie żeby coś naprawić w kraju
  • 1
@Pandillero: Nie, po prostu oczekuję, że napiszesz, co konkretnie ci się nie podoba, to robisz argumentum ad absurdum "skoro ty nie widzisz co jest nie tak, to jesteś głupi".
Chcę mieć się do czego odnieść, żebym mógł z tobą polemizować albo być może się zgodzić. Sam nie jestem pigułkarzem, ale w momencie, kiedy mężczyźni mają ogromny problem ze znalezieniem partnerki, która nim nie wzgardzi idol młodzieży Fangotten mówi "no spytaj się
@Pandillero

Jakby pigułkarze byli tak otwarci na opinie innych ludzi jak chcieliby sprawiać wrażenie że są


Redpill to koncepcja promująca indywidualizm, nie mentalne kołhozy. Zachowania stadne są dobre dla bydła.

ostentacyjnie głosują na pis i konfę żeby nie żeby coś naprawić w kraju tylko żeby julki i oskary mieli w życiu gorzej


Nie wiem jak pisowcy, ale ludzie głosujący na konfe robią to, bo chcą mieć w życiu lepiej. Julki i oskarki
@DoktorWojna: No i co z nią? Robi hajs na incelach, nie wiem co to ma wspólnego z redpillem. Laska nie ma pojęcia o tym środowisku, sama przyznawała jak to była zaskoczona, że incele w pl są ateistami xD
To jest kalka feminosfery amerykańskiej, która dla hajsu próbuje szukać poklasku u konserwatystów. Kalka zachowań, poglądów i przekonań, żywcem wyjęta z amerykańskiego yt. Coś jak "redpille", którzy się nasłuchali amerykańskich podcastów o sigmamale,
@DoktorWojna: aaa przepraszam, #!$%@?ło mi się z Patrycją Wieczorkiewicz xD
Kojarzę tą Markowską, jest głupia, ma parcie na szkło i co w tym złego? To konserwatystka, która powiela bzdury głoszone przez Ziemkiewiczów i resztę tych przygłupów, że jak cofniemy cały świat o 60 lat, to wszystko wróci do normy i będzie "po staremu". Nic ciekawego, imo szkoda na nią czasu. A co z nią?
Nie chcemy też finansowania nierobów z publicznych pieniędzy, bo mamy dosyć sojowej biedoty opowiadającej bzdury, że mieszkanie w Warszawie powinno być ich prawem, a nie towarem.


@Trauma_Teddy: gdzie jest kłamstwo w tym że nieruchomości nie powinny być towarem, a już na pewno nie instrumentem finansowym? Ten rak który toczy cały zachodni świat, w tym wasze redpillowo blackpillowe brednie ma cały początek w tym, że większości normalnych mężczyzn nigdy nei będzie stać
gdzie jest kłamstwo w tym że nieruchomości nie powinny być towarem


@justBrowsin:

Ano w tym, że mieszkania nie rosną jak chwasty, tylko do ich zbudowania wykorzystujesz wyłącznie instrumenty dostępne na wolnym rynku. Nie używasz magii, ziołolecznictwa, religii, astrologii czy medytacji. Używasz koparek, dźwigów, kamienia, betonu, stali, szkła, pracy i innych rzeczy, które mają swoją wartość.
I teraz ty masz w dupie tę wartość, bo masz ideologiczne przekonanie, że każdy młody człowiek