Wpis z mikrobloga

#zwiazki #sprawysercowe #laski #julka
cześć mirki, pytanko do was. Jestem w związku ze swoja dziewczyna 14 mscy, ja lvl 23, ona lv 19. jest grudzień, ja robie w kurierce, #!$%@? od 8-19, po robocie wiadomo - tylko walnąć się do wyra i lulu. Dziewczyna sie mnie czepia, że nie spedzam z nią czasu, przy czym mam do niej 40 km. Przyjezdzam do niej w srody, piatki, soboty, czasem niedziele - spedzamy po okolo 3-4 godziny. Po tygodniu #!$%@?, gdy w sobote usiadlem se do gierki i przez 40 minut nie odbierałem, dziewczyna rozpisala mi wiadomosci o tym, zebym #!$%@?ł i nie marnował jej dnia. po moim przyjezdzie kolo godziny 20 (wraz z prezentami świątecznymi) spotulniała i zrobiła się miła. co mam zrobic, bo juz sie od dluzszego czasu zastanawiam - ja spokojny, a ona z byle gówna rozkręci burze.
  • 14
  • Odpowiedz
@bialasddl a Wy ze sobą rozmawiacie? W sensie czy ona wie, że przed świętami to kurierzy mają totalny #!$%@? i chcesz tylko spać jak nie pracujesz. Rozmawiałeś z nią jak to będzie u Ciebie po świętach i czy macie ustalone plany spotkań? Czy rozmawiasz z nią o tym że lubisz siąść do gry i się odciąć dla relaksu od wszystkich i wszystkiego? Bo wg mnie albo Wy w ogóle ze sobą
  • Odpowiedz
@bialasddl: Nie wiem czy to bait, ale wyluzujcie wszyscy komentujący (razem z opem). O ile ta dziewczyna jeszcze nie pracuje (a prawdopodobnie nie w tym wieku), to inaczej patrzy na dostępność i czas jaki się ma. Op powinien to wiedzieć, wy powinniście to wiedzieć itd. Wcale nie musi być głupia, tylko jeszcze młoda i nie doświadczyła pracy na pełny etat. Nie ma co wymagać takich doświadczeń od osób, które nigdy
  • Odpowiedz
co mam zrobic, bo juz sie od dluzszego czasu zastanawiam - ja spokojny, a ona z byle gówna rozkręci burze.


@bialasddl: Ja na twoim miejscu ustaliłbym jasne zasady. Np. w ten i ten dzień się widzimy, tu mam czas dla ciebie, a w ten i ten dzień się nie widzimy i mam czas dla siebie. Daj jej tyle czasu ile tobie pasuje i ile uważasz za stosowne. Jeżeli jej nie
  • Odpowiedz
ona z byle gówna rozkręci burze


@bialasddl: używaj jak długo to zniesiesz, ale planów to na twoim miejscu specjalnych nie robiłbym. To typowa p0lka, kłótliwe, pyskate, pozbawione szacunku dziewuszysko.
  • Odpowiedz