Wpis z mikrobloga

  • 7
@Vasnak bo to była telewizja dla ludzi, którzy lubią takie przaśne klimaty. W ogóle polska telewizja trochę tak wygląda jak jarmark w latach dziewięćdziesiątych. Musi migać musi być dużo i kolorowo, a podczas Sylwestra to prześcigają w takim klimacie, która telewizja da więcej jarmarcznosci swoim widzom
  • Odpowiedz
@maximilianan mówię co widzę. Nie obchodzi mnie doświadczenie, może mieć nawet 100 lat doświadczenia. Może to wina realizatora, dźwiękowca a może promptera, że się tak zatyka przy gadaniu.
  • Odpowiedz
@maximilianan: Troche ma racji gość, we wczorajszym wydaniu w pewnych momentach troche seplenił i czasami nie dało się zrozumieć co mówi. Ale nie ma też co go obwiniać, bo jednak ciążyła na nim spora odpowiedzialność a i tak poradził sobie świetnie.
  • Odpowiedz
@zeusAmadeusz: Siedzi w golfie (bluza, nie że auto) i ma rękawiczki. Nie stać na podgrzewaną kierownicę? Zresztą po co rękawiczki skoro bez kurtki można siedzieć w aucie? Jest to dla mnie nielogiczne.W swoim kolejnym aucie życzę podgrzewaną kierownicę i przednią szybę (aktualnie mam podgrzewane dupsko).
  • Odpowiedz