Wpis z mikrobloga

W rzapci na moim osiedlu jest nowa pani, młoda taka i no nie powiem ładna nawet, wtorek to był jak wpadłem akurat bo w ramach cheat day miałem smaka na nudle z gigailością wzmacniaczy smaków mmm i padło na yumyum tomyum, i tak podchodzę se do kasy z dwoma bo wiadomo promka od dwóch sztuk a cebuladeals musi się zgadzać i kładę tak przed panią no i oczywiście potwierdzam że mam aplikacje rzapci, a jak wyciągałem z kieszeni telefon żeby pokazać hehe kodzik to zauważyłem że pani julcia jr smutną i ponurą ma twarz, to myślę se "a strzelę jej komplementa co mi szkodzi dzień jej poprawie a jak nie to ryj nie szklanka i nie będzie to pierwszy prawy plaskaczowy jaki w życiu wyłapię" i tak odważniej jej spojrzałem w oczęta wciągnąłem brzuch wypiałem klatę i głosem najbardziej basowo-makłowiczowym jaki moje struny głosowe zdołały wymodulować tak oto rzekłem do niej: "proszę się rozchmurzyć, gdybym ja miał taki wygląd jak pani codziennie cieszyłbym się na swój widok w lustrze" a to w sumie prawda była, pani poczerwieniala i obdarowała mnie po chwili szczero-szerokim uśmiechem takim że aż serce topnialo
#czujedobrzeczlowiek #gownowpis #zabka #ciekawostki
Pobierz hehasnoname - W rzapci na moim osiedlu jest nowa pani, młoda taka i no nie powiem ład...
źródło: images-6
  • 6