Wpis z mikrobloga

@eewwp99 jakich kosmetyków na co dzień używasz? Jaki szampon, odżywka? Czym czeszesz? Powodów takiego stanu może być wiele… Może potrzebują nawilżenia? Regeneracji?
  • 0
@Memiara: Przed myciem włosów kładę na pół godziny maskę z Lidla. Włosy myję jakimś tanim szamponem np. Syoss albo Pantene. Po umyciu włosów pryskam je odżywką gliss kur, dzięki czemu łatwo się rozczesują. Potem suszę włosy suszarką ciepłym powietrzem, czasem chłodnym pod koniec. Następnie spinam spinką. Nie noszę rozpuszczonych bo nie lubię (denerwują mnie włosy dotykające twarzy).
@eewwp99 Pierwszy błąd to maska przed myciem. To nie ma sensu. Podstawa to podwójne mycie szamponem+ odżywka/maska aby przymknąć łuski włosa. Po nalożeniu odzywki/maski warto rozczesać wlosy szerokim grzebieniem. Dodam że włosy przed myciem należy porządnie rozczesać to później po myciu nie będziesz potrzebowała odżywki do rozczesywania :) Ja np po syosie miałam straszne siano xD włosy mokre rozczesujemy grzebieniem o szerokich zębach i suszymy suszarką letnim nawiewem. Osobiscie spróbowałabym umyc włosy