Wpis z mikrobloga

Hej Mirki z #lublin
Jaką siłownię w centrum polecacie? Chcę w końcu zrzucić parę kilo i może nawet zostać tym słynnym #mirkokoksy :>
Rozważam głównie 3 opcje:
XTreme fitness w Vivo
CityFit w Plazie
I #gym w Gali na Fabrycznej
Zależy mi na w dobrym stanie sprzętu i na czystości. Najbliżej mam xtreme, ale opinie na google ma średnie, dlatego pytam tutaj XD
  • 6
@phild: niewiem jak jest w plazie, ale city fit na zana i koło olimpu jest wiecznie zawalony ludzmi kiedy tam nie byłem no i nie podoba mi sie to że to taki bunkier bez okien, xtreme fitness spoko żeby pójść raz na jakiś czas jako odskocznia z innej siłowni ale na pewno nie na stałe. Na fabrycznej nie byłem bo nie mają chyba multi sporta. Najważniejsze żebyś miał siłownię blisko, bo
@phild: Fabrycza jest beznadziejna: ciemno jak w piwnicy, mało maszyn, idiotyczne ławki do wyciskania (uchwyty na sztange za wysoko albo za nisko), ciężarów mało i #!$%@? po całej siłowni, chamiska #!$%@?ą ciężary czy nawet gryfy i nawet się nie spytają.
  • 0
@onomatopeja_: No właśnie sęk w tym że do Xtreme mam najbliżej XD 10 minut spacerem ale właśnie opinie są średnie - że sprzęt zepsuty i że w szatni śmierdzi skarpetami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Do plazy mam jakieś 25 minut z buta/ 15 minut mpkiem ale obawiam się strasznego tłoku :>
Dlaczego xtreme to wg Ciebie siłownia na odskocznię?
@phild ja też tak jak przedmówcy proponowałbym wybrać siłownię najbliżej miejsca zamieszkania. Motywacja w końcu spadnie, a wtedy dużo łatwiej idzie się na siłownię 10 minut piechotą niż 25 minut autem. Do reszty rzeczy się idzie przyzwyczaić.