Wpis z mikrobloga

@Runaway28: zazdro, ja się od nich tylko odbijałem, co z tego gatunku najbardziej noob friendly? elden ring? padłem przy pierwszym koniu 3 razy i odpuściłem tbh ale możę drugi raz bym spróbował
@vorio: cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. To klucz do przejścia soulsow, nawet będąc noobem. Chodź i może bym wrócił do Rdr2 jednak nie chce mi się zaczynać od początku na kompie, a na ps5 30 klatek dość psuje zabawę.
@Runaway28: ja sie mocno zastanawiam nad RDR2 na steam decku, terraz jest steam winter sale, można dostać za 80zł, tylko że tę grę raz skończyłem - na premiere na PS4 i baaaardzo rzadko drugi raz podchodze do gier. Moze to czas nauczyc się grać w souls like'i i kupić eldena lepiej
@mamil024: jesli chcesz wspierac faktycznie tworcow to nie polecam kinguin tylko kupno jednak ze steama, masz pewnosc że wspieraja tworcow a nie jakies lewe klucze
@mamil024: tbh byla jakas stronka, ktora robila walidacje, czy kupujac klucze z danej witryny dev cokolwiek z tego maja, nie znalazlem jej jedak szuakajac cale 1min, co nie zmienia faktu ze jesli chesz wspierac lepiej offical kupowac ze steamaa, szczegolnie że są wyprzedaże jak aktualnie - winter sale